Türkiye’nin lider kişisel temizlik markası Duru’nun marka elçisi Alina Boz ile çektiği ikinci reklam filmi yayına girdi. Duru’dan bir ilk olan Hydro Pure Şeffaf Bakım Sabunu, reklam filminde yüksek nemlendirici içeriğine ve göz alıcı şeffaflığına dikkat çekiyor. Bitkisel özlerden üretilen ve paraben, silikon, parafin, glüten ve fitalat içermeyen Duru Hydro Pure Şeffaf Bakım Sabunu, vegan özelliği ile hassas tüketicilerinin ihtiyaçlarına da cevap veriyor.

Evyap’ın lider markalarından Duru’nun Mayıs 2021’de anlaşmaya vardığı reklam yüzü Alina Boz ile çektiği ikinci reklam filmi, yayınlanmaya başladı. İçerdiği 10 kat nemlendirici ve tamamen şeffaf görüntüsüyle cildi arındıran ve doğal ışıltısını ortaya çıkaran Hydro Pure Şeffaf Bakım Sabun Serisi reklam filminde Duru, “Gerçek Banyo Keyfi” demeye devam ediyor.

Sakura Çiçeği, Aloe Vera ve Micellar çeşitleri satışa çıkan yeni Duru Hydro Pure Şeffaf Bakım Sabunu reklam filminde başarılı oyuncu Alina Boz, Aloe Vera’lı Duru’nun cildini nazikçe temizlediğine vurgu yapıyor. Klasik banyo sabunlarına göre 10 kat fazla nemlendirici içeren Duru Hydro Pure Şeffaf Bakım Sabunu; paraben, silikon, parafin, glüten ve fitalat içermiyor ve bitkisel özlerden üretilen formülü ile vegan ürün tercih eden tüketicilerinin ihtiyaçlarına cevap veriyor.

Duru – Alina Boz işbirliğinde hazırlanan yeni reklam filmi ve ‘’Hydro Pure Şeffaf Bakım Sabun Serisi’’ hakkında konuşan Evyap Pazarlama Müdürü Gözde Boncuklu, ‘’Geçtiğimiz yıl Alina Boz ile hayata geçirdiğimiz Duru Hydro Pure Duş Jeli reklam kampanyamız çok beğenildi; Alina Boz’un, enerjisi ile markamız ve “Saf güzelliğin arkasındaki eşsiz dokunuş” mesajımız için en uygun isim olduğunu düşünüyoruz. Kendisi ile hazırladığımız ikinci reklam filmimiz de en az ilki kadar başarılı oldu. Filmin dışında da başarılı reklam kampanyalarına imza atacağımız bir işbirliği olacağına inanıyoruz’’ dedi.

Duru’nun yenilikçi ürünler ile tüketiciye ulaşmaya devam edeceğini belirten Boncuklu, ‘’Evyap, 95 yıllık tecrübesi ile kişisel temizlik ve hijyen kategorisinde lider markalara sahip. Duru da Evyap’ın önde gelen markalarından ve Türkiye’de kişisel temizlik denince akla gelen ilk marka. Biz de Evyap’ın yenilikçi bakış açısı ve tüketici ihtiyaçları doğrultusunda yeni ürünler geliştirmeye devam ediyoruz. ‘’Hydro Pure Şeffaf Bakım Sabun Serisi’’ içeriği ve şeffaf görüntüsünün yanı sıra, içermedikleri ve bitkisel formülü ile de ön plana çıkıyor. Duru’nun her ürününün olduğu gibi ‘’Hydro Pure Şeffaf Bakım Sabun Serisi’’nin de çok sevileceğinden hiç şüphemiz yok’’ dedi.

Reklam filmi: https://www.youtube.com/watch?v=47kInPtMF7M

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"