Yılbaşı yaklaşırken, sevdiklerimiz için en uygun yeni yıl hediyesini bulma arayışına girdik bile. Teknolojiyi ve sağlığı bir arada sunan Dyson, ister dalgalı ister düz dilediğiniz stili kolaylıkla elde etmenizi sağlayan Dyson Airwrap™ saç şekillendirici ve esnek bakır plakalara sahip Dyson Corrale™ saç düzleştiriciyle yeni yılda saçlarının doğal parlaklığını ve tarzını öne çıkarmak isteyenler için göz dolduran hediye seçenekleri sunuyor.

Her saç tipine uygun Dyson Airwrap™ saç şekillendirici
Dyson mühendisleri; 150 derecenin üzerindeki aşırı ısının saçın yapısında geri dönüşü olmayan değişiklikler yarattığını, saçın güçsüzleşerek kırıldığını, sağlıksız ve mat görünmesine neden olduğunu keşfetti. Dyson Airwrap™ saç şekillendirici; saçı bu aşırı ısı hasarından korurken, kuaföre gitmeye gerek kalmadan saçta hacimli bukleler, doğal dalgalar veya düz bir stil yaratmanıza olanak sunuyor.

Dyson Airwrap™ saç şekillendirici, Coanda etkisi adı verilen bir aerodinamik olguyu kullanarak havayı ısıyla birleştiriyor ve saçınızın parlaklığını koruyor. Akıllı ısı teknolojisine sahip Dyson Airwrap™ saç şekillendirici saçınızda oluşacak hasarları en aza indirerek doğal ve şık bir görünüme kavuşmanızı sağlıyor.

Dyson Corrale™ saç düzleştiriciyle saçınız sağlıkla şekillensin
Dyson Corrale’ın öncü esnek bakır plaka teknolojisiyle, şekillendirme sırasında saçın yapısı korunarak sağlıklı ve parlak bir görünüm elde ediliyor. Geleneksel düzleştiricilerin aksine, Dyson Corrale™ saç düzleştirici saçları şekillendirmek ve bir araya getirmek için esnek bakır plakalarıyla daha fazla kontrol sağlıyor. Şekillendirmeden alınan sonuçları artırmak için ısı gerekliliğini azaltıyor ve saça daha az zarar vererek saçta oluşabilecek hasarı en aza indiriyor.

Tüm saç tiplerine uygun olarak tasarlanan Dyson Corrale™ saç düzleştirici, 165°C, 185°C ve 210°C olmak üzere üç hassas ısı seçeneğiyle istenilen saç tipine ve stile göre uyarlanarak pürüzsüz, düz saçların yanı sıra kuzursuz bukleler, plaj dalgası veya doğal dalgalar elde etmenizi sağlıyor. Kablosuz olarak 30 dakikaya kadar kullanılabilen ve 70 dakikada tamamen şarj olan Dyson Corrale™ saç düzleştirici, istediğiniz zaman istediğiniz yerde saç stilinizi ön plana çıkarmanıza yardımcı oluyor.

Dyson ürünleri hakkında detaylı bilgi için www.dyson.com.tr adresine bakabilirsiniz.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"