Ece Tıbbı Yüz Maskeleri, sağlık açısından güvenli oluşu, kullanım kolaylığı, kalitesi ve tekli paket halinde hijyenik şekilde çantada taşınabilmesi özelliğiyle ayrışıyor. Pandemide hayatımızın olmazsa olmazı haline gelen maskeler artık her an yanımızda… Türkiye’nin önemli maske markalarından ECE, tekli hijyenik paketlerde pratik şekilde çantada, cepte taşınabilen maskeleriyle öne çıkıyor. TSE-Covid-19 Güvenli Üretim Belgesi’ne sahip fabrikada üretilen ECE Tıbbi Yüz Maskeleri, 3 katlı meltblown filtrasyon kumaş katmanı sayesinde %99,9’a kadar kesin koruma sağlıyor. Bu özelliğiyle ECE maskeleri, işyeri, okul gibi kalabalık ortamlarda önemli bir kalkan oluşturuyor.

Yüze uyumlu, burun teli ve kulağı acıtmayan yumuşak lastiği ile dikkat çeken Ece maskelerinin kullanımı da son derece rahat ve uzun süre takıldığında dahi rahatsızlık vermiyor. Siyah, beyaz ve turkuaz renkteki tekli Ece maskeler, sağlığa zararlı azo boyar maddesi içermiyor.

50’li olarak satılan tekli paketli Ece maskeler, kutu içerisinden alınırken diğer maskelerin hijyenik bir şekilde, el değmeden muhafaza edilmesini sağlıyor.

Kullanan herkese güvenilir, hijyenik ve rahat bir deneyim sağlayan Ece maskeleri, TSE- Covid-19 Güvenli Üretim Belgesi’nin yanı sıra “EN 14683” maske Avrupa standartlarına da uygun olarak üretiliyor.

Ece Tıbbi Yüz Maskeleri’ni seçkin eczane ve marketlerde bulabilirsiniz.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"