ECE Maske, çocuklar için hem onların hijyen ihtiyaçlarına uygun hem de maske kullanmalarını teşvik edecek birbirinden eğlenceli maskeler tasarladı.

Pandemi ile hayatımıza giren maske, çocuk-yetişkin herkesin önde gelen ihtiyaçlarından biri olmaya devam ediyor. Okulların açılması ile birlikte çocuklar için üretilen maske talebi de artış gösterdi. İşte bu talebi karşılamak üzere harekete geçen ECE Maske yüze uyumlu burun teli ve kulağı acıtmayan yeni nesil yumuşak lastiği ile uzun süre kullanıldığında dahi çocuklar için rahat kullanım olanağı sağlayan çocuk maskelerini birbirinden eğlenceli desenlerle hazırladı.

TSE-Covid-19 Güvenli Üretim Belgesi’ne sahip fabrikada üretilen ECE Tıbbi Yüz Maskeleri, 3 katlı meltblown filtrasyon kumaş katmanı sayesinde %99,9’a kadar kesin koruma sağlıyor. Bu özelliğiyle ECE Maskeleri, piyasada oluşan çocuk maskesi ihtiyacını da en sağlıklı, ekonomik ve de çocukların standartlarını karşılayacak şekilde gideriyor. Özenle paketlenmiş toplam 50 adet maskenin bulunduğu kutularda satılan çocuk maskeleri, birbirinden eğlenceli ve çocukların dikkatini çekecek desenlerle süslendi.

Kullanan herkese güvenilir, hijyenik ve rahat bir deneyim sağlayan Ece maskeleri, TSE- Covid-19 Güvenli Üretim Belgesi’nin yanı sıra “EN 14683” maske Avrupa standartlarına da uygun olarak üretiliyor ve kalabalık tüm ortamlarda önemli bir kalkan oluşturuyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"