Beymen Club ve Eczacıbaşı Dynavit Kadın Voleybol takımı 8 Mart Dünya Kadınlar Günü için özel bir kampanyaya imza attı. Doğadan, keşfetmenin heyecanından, şehir yaşamından ve sanattan ilham alan tasarımları ile her sezon konforlu ve özgür kombin seçenekleri sunan Beymen Club, spora ve kadınlara olan desteğini güçlendirmeye devam ediyor.

Son iki sezondur Eczacıbaşı Dynavit Kadın Voleybol Takımı’nın stil sponsorluğunu üstlenen Beymen Club, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü için Eczacıbaşı Dynavit Kadın Voleybol takımı ile özel bir kampanyaya imza attı.

TBWA Reklam Ajansı imzalı ‘Onlar Türkiye’ye Model’ adını taşıyan Beymen Club Kadınlar Günü Kampanyası için kamera karşısına geçen oyuncular; özgüvenleri, bitmeyen inançları, mücadeleci kimlikleri, başarıları ve ilham veren duruşları ile gençlere ve 7’den 77’ye herkese örnek birer rol model oldular.

Eczacıbaşı Dynavit ve Beymen Club işbilriği ile hazırlanan ‘Onlar Türkiye’ye Model’ kampanya filmi, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü itibariyle sosyal medya ve dijital kanallarda izleyiciyle buluşacak.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"