Yeni eğitim öğretim yılında çocukların heyecanını paylaşan La Vache Qui Rit’nin 11.100 anında hediyeyi içeren Eğitime Destek 2020 Okula Dönüş kampanyası 31 Ekim’e dek çocukları gülümsetiyor.

Okula Dönüş döneminde çocukların heyecanını paylaşan La Vache Qui Rit, eğitime desteğini bu yıl da güçlü kampanyalarla sürdürüyor. Besleyici ve lezzetiyle yetişkinler ve çocuklar tarafından keyifle tüketilen La Vache Qui Rit, 2020 Okula Dönüş kampanyasında 11.100 kişiye gülümseten hediyeler vermeye devam ediyor.

31 Ekim’e kadar 20 TL’lik La Vache Qui Rit porsiyon, krem peynir ve dilimli ürünlerinin alışveriş fişini Çek-Kazan uygulamasına yükleyenler anında hediyeye erişiyor. Kampanya kapsamında 100 kişiye 100 TL, 1.000 kişiye 50 TL değerinde Teknosa indirim kuponu, 10 bin kişiye 25 TL değerinde Google Play ve App Store’da geçerli kredi hediye ediliyor.

Kampanyaya katılmak isteyenler 20TL’lik LVQR alışveriş fişini ÇEK-KAZAN uygulamasına yükleyerek gelen kod ile hediyeye anında erişim sağlayabiliyor.

Getir’den La Vache Qui Rit lezzeti siparişi verenler Ekim ayında iPad kazanıyor
La Vache Qui Rit’nin Okula Dönüş kampanyası kapsamında 5 adet iPad Ekim ayı sonunda sahiplerini bulacak. 21 Eylül’de son bulan kampanyada Getir’den 20 TL’lik La Vache Qui Ri lezzeti sipariş edenler yapılan çekiliş sonucunda iPad sahibi olacak.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"