Mutfaktaki marifetlerine bir yenisini daha eklemek isteyenler Homend Breadfast 1503h ile ekmek yapımında ne kadar usta ve yaratıcı olduklarını sergileyebilecekler. Kullanıcılarına ekmekleri kendi tarifleri ile pişirme imkânı sunan cihaz, keyifli atıştırmalıklar ve hamur işleri hazırlamadaki performansı ile de dikkat çekiyor.

Sofraların vazgeçilmez lezzeti ekmekleri evlerde hazırlamak Homend Breadfast 1503h ile artık çok kolay. Homend Breadfast taze, güvenilir, sağlıklı gıdalar tüketmek isteyenler kadar Çölyak hastaları, gluten intoleransı ve gluten alerjisi olanların da özel ekmek ve atıştırmalıklar hazırlamasında büyük yardımcısı olacak.

Ekmek yapmak artık yorucu değil
Homend’in ekmek yapma makinası, üstün performansı ile gün içinde çeşit çeşit ekmekler hazırlayabiliyor. Sabah kahvaltısında sıcacık ekmek yemek isteyenler için ise makinayı akşamdan kurmak yeterli oluyor. Ekmek hazırlamak için makinanın başında beklemeye veya alarm kurmaya da gerek kalmıyor. Malzemeler eklenip istenen program seçildiğinde, yoğurmadan pişirmeye kadar her aşamasını gerçekleştiren makina istenilen saatte de ekmeği hazır ediyor. Homend Breadfast 15003h, 12 farklı programı ve teflon kabı sayesinde Fransız ekmeği, normal ekmek, tam buğday, sandviç ekmeği, hamur işleri, glutensiz atıştırmalıklar ve kekleri de kolaylıkla hazırlıyor.

Ekmek Makinası’nda pişirilen ürün 1 saat sıcak kalıyor
Homend’in tam otomatik ekmek yapma makinası ekmek dışında, hamur işleri hazırlıkları sırasında vereceğiniz her görevi 550 Watt’lık olağanüstü gücüyle en pratik şekilde yerine getiriyor. Tam otomatik ve kullanımı oldukça kolay olan Breadfast, pişirdiğiniz ürünleri 1 saat boyunca sıcacık tutma özelliğine de sahip bulunuyor. 10 dakikaya kadar olan elektrik kesintilerinde ise makina, elektriklerin tekrar gelmesiyle çalışmaya kaldığı yerden devam ediyor.

Renk fonksiyonu sayesinde açık, orta veya koyu renklerde ekmek yapmanızı sağlayan cihaz, 700 ve 900 gr olmak üzere iki farklı gramajda ekmek pişirebiliyor. Breadfast cam kapağı sayesinde pişirme durumunu rahatlıkla takip etme kolaylığı da sunuyor. Temizlenmesi oldukça kolay olan Homend Breadfast 1503h’ın 2 yıl garanti süresi bulunuyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"