Philips Avent Yeni Elektrikli Göğüs Pompası ile Zahmetsizce Süt Sağın… Annelerin ve bebeklerin hayatını kolaylaştıran Philips’in yeni elektrikli göğüs pompası, süt akışını optimum düzeyde tutarken; vücudunuza ve şeklinize uyum sağlayarak konforlu ve güvenli bir süt sağma olanağı tanıyor.

Ebeveynler için her zaman en iyisini düşünen Philips Avent, yeni elektrikli göğüs pompası ile annelere daha konforlu bir süt sağma işlemi sunuyor. Kişiye özel 4+4 ayar seviyesi ile ihtiyacınıza göre tercih seçeneği sunan Philips Avent yeni elektrikli göğüs pompası, 4 stimülasyon (Sağım ritmi) ve 4 ayrı süt sağma seviyesi ile annelere tercih rahatlığı sağlıyor.

Hafıza tercihi ile son sağma işleminizi sizler için algılanıyor
Hassas bir biçimde esneme özelliğine sahip silikon balığı ile annelerin göğüs ucuna uygum sağlamasına olanak sağlayan Philips Avent yeni elektrikli göğüs pompası, portatif tasarımıyla da annelere seyahatlerde veya kısa yolculuklarda istedikleri anda yanlarında taşıma fırsatını da sunuyor. Hafıza tercihi ile de annelere kolaylık sağlayan Philips Avent yeni elektrikli göğüs pompası, son sağma tercihinizi algılıyor. Öte yandan kapalı süt sağma sistemi ile tüp kullanmayı ortadan kaldırarak, az parça ile zamanda da tasarruf imkânı sunuyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"