Elite World İstanbul’da 14 Mart-31 Mart tarihleri arasında yöresel yemek günleri düzenleniyor. The Brasserie Restaurant’ta düzenlenen organizasyonda Anadolu mutfağının keyifli ve farklı lezzetlerini Elite World İstanbul Taksim Hotel’in misafirleri deneyimliyor.

Elite World İstanbul farklı etkinlikleri ile konuklarını mutlu etmeye devam ediyor. Elite World İstanbul The Brasserie Restaurant’ında 14-31 Mart tarihleri arasında gerçekleşen yöresel yemek günlerinde Anadolu mutfağının geleneksel yemeklerinin özel bir sunum ile misafirlerin deneyimlemesi sağlanıyor.

Bu özel menüde Antalya yöresine ait ala ve Gaziantep bölgesinin ünlü lebeniye çorbaları dikkat çekerken, çi börek, borani ve içli köfte ara sıcakları ile konuklar Eskişehir, Isparta ve Şanlıurfa mutfağının lezzetlerini tadıyor.

Bu özel yemek şöleninin ana yemekleri arasında ise tantuni, alinazik, büryan kebabı, tavuklu tirit ıslama ve zade kebabı bulunuyor. Elite World İstanbul bu özel yemek ziyafeti Kilis’in Haytalya ve Ordu’nun Kabak Muhallebisi son buluyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"