Emaar Skyview’da 360 derece İstanbul manzarası ayaklarının altında… İstanbul, yeni gözdesine kavuştu. Anadolu Yakası’na yepyeni bir soluk getirecek Emaar Skyview, kapılarını İstanbul’u gökyüzünden keşfetmek isteyen eğlence ve adrenalin tutkunlarına açtı. Emaar Skyview, 360 derece İstanbul manzaralı konumuyla, İstanbul Anadolu Yakası’nın yeni etkinlik mekanı olarak öne çıkıyor.

İstanbul’un gökyüzünden keşfine imkan tanıyan Emaar Skyview, nefes kesen manzarasıyla Anadolu Yakası’na yepyeni bir eğlence anlayışı getiriyor. Emaar tarafından hayata geçirilen Emaar Skyview, Address Otel’in 47. katında yer alıyor.

Avrupa’nın en uzun cam balkonunda, benzersiz bir deneyim
Emaar Skyview’da konumlu Skywalk cam teras; misafirlerine şehrin üstünde yürüyormuş hissi veriyor, nefes kesici karelerin anahtarını sunuyor. Skywalk, 360 derece manzarasıyla şehrin ihtişamlı dokusunu ayaklar altına seriyor. 2.70 metre derinliği, 26.2 metre uzunluğu ve 194 metre yüksekliği ile Avrupa’nın en uzun cam balkonu olma niteliği taşıyan Skywalk, yeryüzü ve gökyüzü arasındaki derin uçurumu muhteşem bir ambiyansta sunarken, havada yürüme hissi yaşatıyor.

Eğlence gökyüzünde zirveye çıkıyor
Skyview’da bulunan dürbünler ile 360 derecelik panoramik açıdan İstanbul’un büyüleyici detaylarını yakından görebilmek; göz alıcı yıldızları, parıldayan güneşi ve dolunayı teleskop ile Skyview’da gözlemleyebilmek mümkün. Aynı zamanda Skyview’daki bulut makinesi ile manzarayı seyretmenin keyfini bembeyaz bulutlar eşliğinde çıkarabilir, tahterevalli ile gökyüzünün doruklarına çıkabilirsiniz.

Gökyüzünden İstanbul
Yeni keşifler peşinde koşan İstanbulluların şehirdeki buluşma noktası Emaar Skyview; Avrupa’nın en uzun cam terasıyla misafirlerine tüm günü kapsayacak bir deneyim vadediyor. Çok işlevli bir konseptle tasarlanan Emaar Skyview’da; Galata Köprüsü’nden Haliç’e, Adalar’dan medeniyetleri birbirine bağlayan Boğaz’a kadar İstanbul’un tarihi simgelerini 360 derecelik kesintisiz bir açıyla keşfedebilir, yaşayabilir ve paylaşmak için sabırsızlanabilirsiniz.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"