Six Senses Kocataş Mansions, İstanbul, yılın en romantik hafta sonunu aşk dolu bir molaya dönüştürmek isteyen misafirlerini bekliyor. Six Senses Kocataş Mansions’un Sevgililer Günü temasıyla hazırladığı programlar dahilinde çiftler, Toro Latin Gastro Bar ve Scalini Restaurant’da canlı müzik eşliğinde Boğaz manzarasına karşı aşk tazelerken, Six Senses Spa’da şampanya ikramlı çift masajı ile romantizmi doruklara çıkarıyor. Six Senses Kocataş Mansions, İstanbul Earth Lab atölyesinde çiftlere alışılmışın dışında bir workshop deneyimi sunarken, Toro Latin Gastro Bar’da Sevgililer Günü temalı brunch ile aşk tazelemeye davet ediyor.

İki tarihi yalının çevrelediği bahçesinde, Boğaz’ın en nadide kıvrımında konumlanan Six Senses Kocataş Mansions, İstanbul Sevgililer Gününde romantizmi doruklara çıkaracak özel programlarla çiftlerin kalbini kazanıyor. Six Senses Kocataş Mansions’ın yüksek tavanlı ferah odalarında eşsiz bir konaklama deneyimi ve Six Senses Spa’nın çiftler için hazırlanan masajları ile kendinizi şımartacağınız romantik bir tatil kaçamağı sizleri bekliyor. Six Senses Kocataş Mansions’un dünyaca ünlü ve ödüllü şef restoranları Toro Latin Gastro Bar ve Scalini Istanbul’da Boğaz manzarasına karşı aşk dolu bir akşam yemeğiyle renklenen program, çiftlere yılın en romantik hafta sonunu, tatlı bir kaçamağa dönüştürecek alternatifler sunuyor.

Pazar sabahı Toro Latin Gastro Bar’da canlı müzik eşliğinde sunulan brunch ile güne başlayan çiftler, Earth Lab atölyesinde Six Senses’ın imzası olan Sürdürülebilirlik, karbon ayak izini azaltmak ve doğal malzemelerle kişisel bakım ürünlerinin yapımını öğrenme imkanı sağlayan bilinenin ötesinde bir deneyime davet ediliyor. 11-14 Şubat tarihleri arasında minimum 2 gece konaklama içeren özel paketlerle aşk dolu bir hafta sonu geçirmek isteyen çiftleri bekleyen Six Senses Kocataş Mansions, konaklamaya ek olarak Spa, restoranlar ve bazı ek hizmetlerde yüzde yirmi avantajlı fiyat imkanı sunuyor.

Six Senses Kocatas Mansions’ın konaklamalı programının yanı sıra restoranlarında da eğlenceli ve sıra dışı deneyimler misafirleri bekliyor. 14 Şubat akşamı Toro Latin Gastro Bar’da Pan Latin ve Asya mutfağının eşsiz lezzetlerini 250 yıllık hamam atmosferinde misafirleriyle buluşturacak olan Six Senses Kocatas Mansions, İtalya’nın geleneksel lezzetlerini İstanbul’a taşıdığı Scalini Restoran’da ise misafirlerine İstanbul’da İtalya’yı deneyimleme fırsatı sunuyor. Her iki restoranda da canlı müzik performansları geceye renk katarken Sevgililer Günü’ne özel sürprizlerle Yılın en romantik günü, unutulmaz gastro deneyimlere dönüşüyor.

Six Senses Kocataş Mansions, tarihe ayna tutan eşsiz atmosferinde çok özel bir hafta sonu deneyimi ile aşk tazelemek isteyen misafirlerini bekliyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"