Hilton İstanbul Bosphorus sizleri, YogaŞala uzmanları Pınar Ulukaya’yla Pranayama ve Canan Özgür ile Vinyasa dersi eşliğinde 21 Haziran Dünya Yoga Günü’nü kutlamaya davet ediyor. Şadırvan Teras’ın boğaz manzaralı sakin ve yeşili bol ortamında, önce nefes teknikleri daha sonra da Vinyasa yoga dersi ile hem zihninizi hem de bedeninizi tazeleyin.

Hilton İstanbul Bosphorus, kuzey yarımkürede en uzun günün yaşandığı ve aynı zamanda Dünya Yoga Günü olarak kutlanan 21 Haziran’da, tüm yoga severlere eşsiz bir deneyim fırsatı sunuyor.

Boğaz manzaralı Şadırvan Teras’ta Yoga Şala uzmanları eşliğinde yapılacak etkinlikte stresten arındığınızı, rahatladığınızı ve daha iyi nefes aldığınızı hissedeceksiniz.

Katılım ücretsiz
Deneyimli uzmanlar Pınar Ulukaya ve Canan Özgür eşliğinde,18:30-20:30 saatleri arasında gerçekleşecek ve katılımın ücretsiz olduğu nefes teknikleri ve yoga seanslarını kaçırmayın.

21 Haziran Günü, 18:30 -19:30 saatleri arasında Şadırvan Teras’ta gerçekleşecek Pranayama nefes teknikleri dersi YogaŞala uzmanı Pınar Ulukaya eşliğinde ve 19:30-20:30 saatleri arasında gerçekleşecek Vinyasa yoga dersi de YogaŞala yoga uzmanı Canan Özgür tarafından verilecek.

Yoga Evi anlamına gelen YogaŞala, katılımcıların şehrin karmaşasından, günlük hayatın stresinden uzaklaşarak, bedenleriyle barışmalarını sağlayacak bir ortam yaratma misyonuyla ortaya çıktı. Yıllardır alanında uzman olan merkez, katılımcılarının farkındalık kazanmalarını sağlarken, odaklanma becerilerini geliştiriyor ve vücut sağlığını geri kazandırmayı hedefliyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"