Avrupa’da çok sık tercih edilen, Türkiye’de de her geçen gün uygulama sayısı hızla artan Endolif Lazerağı uygulaması ile kesi ve anestezi yapılmadan, geleneksel cerrahi uygulamalara göre çok daha pratik güvenli güzelleşmek mümkün.

Ameliyatsız ve yara izi olmadan, ortada ve alt yüz şekillendirme, çene hatlarının belirginleştirilmesi, gıdı ve boyun bölgesinin gerginleştirilmesi ve gözaltı torbalarının sıkılaştırılması alanlarında tercih edilen Endolif Lazerağı uygulaması, anestezi ve zorlu ameliyat işlemlerine gerek kalmadan, hava soğutma tekniği ile yaş ayırımı olmadan kadınlara gençlik vaat ediyor.

Rutininize anında geri dönün
Amerika ve İtalya’dan sonra Türkiye’de bu uygulamayı yapan sayılı cerrahlardan biri olan Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahı Op. Dr. Evrim Uçkunkaya, FDA onaylı bir lazer teknolojisi olan Endolift Lazerağı ile ilgili “anestezi ve zorlu ameliyat işlemleri olmadan hava soğutma tekniği ile yapılan bu işlemden sonra kişinin yara izi, morarma şişme gibi bir problemle karşılaşmıyor, işlemin sonucunu anında görüyor bu nedenle sosyal yaşamına hemen geri dönebiliyor” diyor.

Her yaşa uygun teknoloji
Sadece 45 dakika süren ve anestezi gerektirmeden yapılan bu uygulamada, anında gözlemlenen sonuçlar elde edilmekle birlikte, uzun süreli ve kalıcı bir sonuç alınıyor. Kesi gerektirmeden ve iz bırakmadan klinik ortamında uygulanabilen Endolift Lazerağı ile kadınlar acı çekmeden anında yüz ve boyundaki hafif sarkmalar gideriliyor ve uygulama yapılan bölgede cilt altında ısıyı arttırarak yeni damar yerine kollajen oluşumu teşvik ediliyor, cilt altındaki depo yağlar özellikle gıdı problemlerinde isteğe bağlı kırılıyor ve  cilt sıkılaşıyor ve çene hattı ve yüz kontürü belirginleşiyor.

Yorum Gönder

ten − five =