İç giyim sektöründe hızla büyüyen ve yıldızı gün geçtikçe parlayan Suwen’in yeni reklam filmi yayınlandı. Ev Giyim kategorisini konu alan iletişim kampanyasının yıldızı Melisa Aslı Pamuk oldu. Kadın iç giyim perakende markası Suwen, bu yılın başında yayına aldığı “İçimde Suwen var” reklamı ile sektörüne farklı bir bakış açısı getirmiş ve Twitter’da TT olmuştu. Bu sefer yeni sezon pijama modelleri ile ev giyim modasına atıfta bulunan marka, “Evde Suwen modu” teması ile yine iddialı bir reklam kampanyasına imza atıyor.

Başarılı oyuncu Melisa Aslı Pamuk’un rol aldığı iletişim kampanyası kadınların evdeki rahatlığı ve eğlenceli modlarına dikkat çekiyor ve “Suwen herkesin içinde, evinde” söylemi ile şık ve rahat tasarımlarıyla ev moduna atıfta bulunuyor. Suwen’in Satıştan ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Can Dilek kampanya ile ilgili şunları söyledi:

“Lokomotif ürün grubumuz olan iç giyim dünyasına sektörümüzden daha farklı bir biçimde yaklaştığımız bir reklam stratejisi ile iletişim yaparken, ev giyim ürünlerimizin rahat, şık ve zamansız tasarımlarından bahsettiğimiz bir reklam çekimi yaptık.

Ev giyim koleksiyonumuzu salon giyim ve uyku giyim olarak da bölümlendirebiliriz. Suwen pijamalarıyla gün boyu evde şık ve rahat görünebilirsiniz. Hem görsel estetiği hem de dokuma kumaşlarla özel desenlerimizi birleştirdiğimiz pijamalarımız, ev stilini renklendirirken evdeki motivasyonu da artırıyor.

Geniş beden aralıklarındaki ev giyimi tasarımlarımız favori ürün yelpazesini genişletiyor. Biz de bu özverimizle kadınların her anında özgürce davranarak yaşayabileceklerini göstermeye gayret ediyoruz’’ dedi.

Suwen’in yeni reklam filmine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:
https://youtu.be/Pp0B2yEjL1U

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"