Annelerin bir numaralı yardımcısı: Fairy Bebek Sıvı Bulaşık Deterjanı… Tüketicilerin yaşamlarını iyileştirmeye odaklanan P&G’nin markası Fairy, ihtiyaçlar doğrultusunda geliştirdiği ürünlerine bir yenisini daha ekledi. ‘Fairy Bebek Sıvı Bulaşık Deterjanı’ özel formülü ile annelerin gözdesi olmaya aday.

Üstün ürün performansından ödün vermeden çevresel ayak izini azaltan Fairy’nin Yeni Fairy Bebek Sıvı Bulaşık Deterjanı, annelere biberon ve bebek yemek setlerinin temizliği için yeni bir seçenek sunuyor. Kolay durulanan, parfüm ve boya içermeyen formülü ile de annelerin mutfakta yeni yardımcısı oluyor.

Bebek bulaşıkları için özel olarak geliştirilen Fairy Bebek Sıvı Bulaşık deterjanı ile, biberonlar, bebek yemek setleri, mama kaplar gibi hassas bulaşıklarda annelerin içine sinen temizlik sağlanıyor. Fairy Bebek Sıvı Bulaşık Deterjanı, annelerin mutfakta yardımcısı olurken, %100 geri dönüştürülebilir şişesi ile çevre kirliliğini önlüyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"