Flormar “MUTLULUK SENİN RENGİN” sloganı ile yola çıktığı; logosundan görsellerine, ambalajlarından mağazalarına kadar büyük bir değişime imza atarak yenilediği marka kimliğini ünlü ve başarılı sanatçı Zeynep Bastık’ın yer aldığı kampanyası ile duyuruyor.

70’den fazla ülkede 100.000 üzerinde satış noktasında, yüksek performanslı renkli kozmetik ürünlerini mutlu fiyatlarla makyaj severlerle buluşturarak modlarını yükselten Flormar, son bir yılda logosundan ambalajlarına, imaj görsellerinden mağazalara uzanan değişim yolculuğunu MUTLULUK SENİN RENGİN sloganı ve Zeynep Bastık iş birliği ile makyaj severlerle buluşturuyor.

Varlık sebebini doğadan ilham alan renklerle kadınların hayattan aldığı keyif ve mutluluğu arttırmak olarak tanımlayan Flormar; sesi ve yorumcu kimliği başta olmak üzere tarzı ve enerjisiyle de müzik dünyasının sevilen ismi Zeynep Bastık’la rengarenk ve capcanlı bir kampanyaya imza atıyor. Zeynep Bastık’ın Flormar “Mutluluk Senin Rengin” şarkısını da seslendirdiği reklam filminde Flormar’ın yeni marka kimliğini ve renk uzmanlığını yansıtan, seyir zevki yüksek, kıpır kıpır ve eğlenceli bir dünya sizleri bekliyor.

Flormar Lightweight Lip Powder rujların kadifemsi mat bitişi, ultra hafif pudramsı yapısı ve uzun süre etkili 18 yoğun renk seçeneğiyle şimdi mutluluğun keyfini sürme zamanı!

Flormar’ın yeni marka elçisi Zeynep Bastık’la imza attığı yeni kampanyasının ilk lansmanı olan Lightweight Lip Powder ruj serisi, “Mutluluğun Keyfini Sür’’ sloganıyla boy gösteriyor. Lightweight Lip Powder ruj şık ambalajı, uzun süre etkili renk performansı ve içerindeki özel yağlarla dudakları kurutmadan bakım yapma etkisiyle makyaj severlerin yeni gözdesi olacak.

Doğadan ilham alan capcanlı renklerle modun yükseliyor!
Flormar Lightweight Lip Powder, çok sevilen nude tonları, dikkat çeken pembe ve turuncu tonları ve vazgeçilmez kırmızıları ile uzun süre etkili 18 yoğun renk seçeneği sunuyor.

Özel olarak geliştirilen formülünde Murumuru Yağı, Cupuacu Yağı, AcquaSeal Hindistan Cevizi ve Monoi de Tahiti Yağı karışımı içeren Flormar Lightweight Lip Powder, uzun süreli mat ve kadifemsi bitişin yanı sıra, ultra hafif pudralı dokusu ile dudakları kurutmadan ve ağırlık yapmadan nemlendirerek bakım yapıyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"