Akmerkez’in ilk kez geçtiğimiz ay düzenlediği “Food For You” etkinliği lezzet tutkunlarını bir kez daha ağırlıyor. 23 Ekim’e kadar devam edecek etkinlikte sevilen markaların gurme lezzetleri damak tadına düşkün misafirler ile buluşuyor.

Akmerkez, lezzet tutkunlarını 23 Ekim tarihine kadar food court katında olacak “Food For You” etkinliğine davet ediyor. Etkinlik kapsamında misafirler birbirinden özel markaların ürünlerini keşfediyor ve tadım aktiviteleri ile keyifli ve lezzet dolu bir yolculuğa çıkıyor.

Bi Dolu Çiğköfte el yapımı, doğal ve yöresel ürünlerini; Bubble Pub lezzetli bubble tea ve kahvelerini; By Moching en tatlı sohbetlere eşlik edecek birbirinden lezzetli mochilerini Food For You ziyaretçileri ile buluşturuyor. Cosy Living Room tatlılarıyla ve Croissant&Evde artizan kruvasanlarıyla ziyaretçilere lezzet dolu anlar yaşatırken, Dilara Koçak’ın DK Dükkan’ı da cam kavanozdaki enfes atıştırmalıkları ile Food For You’da yerini alıyor. Lezzetli Frankfurter sosislerin adresi Dr.Sosis ve üçüncü nesil kahveleri sevilen Fain Coffee’nin yanı sıra sağlığına özen gösterenlerin en sevdiği markalardan Gül Kaynak ve Healin Foods da en özel ürünlerini Food For You’da sunuyor. Kis Rotisserie&Bar nefis tacolarıyla ve Razor’s Kitchen en leziz ürünleriyle etkinliğe dahil olurken The Upper Crust Pizzeria glutensiz ve vegan pizzalarıyla; Vita Mia Gelato niş tatlılarıyla; Yeps Food Truck benzersiz hamburgerleriyle ve Zeyto Can Can lezzetini odun ateşinden alan %100 doğal kuru et ve isli ürünleriyle Food For You misafirlerini lezzet dolu bir şölene davet ediyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"