Koruma altında 160’ın üzerinde canlı ve 300’ün üzerinde bitki türü ile otuz yıldır faaliyet gösteren Faruk Yalçın Hayvanat Bahçesi ve Botanik Parkı (FYZoo), hafta içi her gün park giriş biletlerinde yüzde 50 indirim uygulayacak.

Faaliyete geçtiği 1993 yılından bu yana Türkiye’de doğal hayatı tanımanın en önemli merkezlerinden biri olan FYZoo, koruma altında olan 160’ın üzerinde canlı ve 300’ün üzerinde bitki türü ile zengin botanik atmosferiyle eşsiz bir deneyim sunuyor. Otuz yıldır faaliyet gösteren FYZoo, 18 Mayıs 2024 tarihine kadar uygulayacağı kampanya kapsamında hafta içi park girişlerinde yüzde 50 indirim uygulayacak.

Hem yetişkin hem de çocukların ilgisini çekecek doğa & tasarım atölyeleri, yakından tanıyalım sunumları ve yüz boyama etkinlikleri gibi birbirinden eğlenceli etkinliklere katılmak isteyen park ziyaretçileri, gişeden alacakları biletlerle kampanyadan yararlanabilecekler.

Doğa ve canlı severlerin kaçırmaması gereken etkinlikler için FYZoo haftanın her günü saat 10.00-19.00 arası açık…

*Etkinlikler, hava koşullarına bağlı olarak değişkenlik gösterebilir.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"