G-SHOCK, hem dayanıklılık gerektirecek zorlu ortamlarda, hem de sokak modasına uyumlu yeni koleksiyonuyla karşınızda! Somun şekline benzeyen 10 köşeli çerçeveli, bir tasarım motifi oluşturuyor. Çerçeve, sağlam ve dayanıklı bir görünüm için dört vidayla sabitlenmiş. Kombinasyonlu saat işlem özellikleri elde edilen analog dijital ekran kolaylığını en üst düzeye çıkarıyor.

Dijital grafik şekilleri, okunabilirliği artıran güçlü bir kadran tasarımı oluşturuyor. Kordon bağlantısı ve deneyin vermeyi önleyen ve çalışma verimliliğine sahip olan tırtıklı yüzeylere sahip.

Siyah silikon kordonlu GA-900E-1A3 modeli, hem siyah silikon kordon ile hem de yanında son derece net görünen fosforlu malzemeyle karışık dokuma kumaş bir kordonla satılıyor. Bu da size tek bir saat ile birden fazla kombin yapabilmenizi sağlar.

Silikon ya da kumaş kordon alternatifleri ve birbirinden farklı renkleriyle G-SHOCK GA-900 koleksiyonunu hemen şimdi incelemek ve hatta bu yeni G-SHOCK’lardan birine sahip olmak istiyorsan; Türkiye resmi satış sitesi https://shopcasio.ersasaat.com.tr

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"