Neutrogena uzmanlığıyla lekesiz, genç ve ışıltılı cilt sunmak için Hücresel Boost serisi yeni ürünleriyle, kadın hissettikleri yaşta görünmeye davet ediyor! Güzellik ve bakım dünyasını devrim yaratan yenilikler ile buluşturan Neutrogena, onun geçen gün ürün portföyüne yeni bir yanıt sırasını yayın yayın sunucu sunucuları da geliştirmeye devam ediyor. Son olarak Hücresel Boost serisine iki yeni ürün ekleyen marka, Neutrogena uzmanlığı son teknoloji ile bir araya getirerek pürüzsüz, ışıltılı, tonu eşitlenmiş ve daha genç görünen bir cilt için aradığınız her şeyi sunuyor.

Marka, Cellular Boost serisi ile son dönemin en popüler C vitamini ve retinolü, Neutrogena uzmanlığında, tek bir üründe buluşturuyor. Seride bulunan cilt bakım ürünleri içeriğindeki retinol ile kırılması azaltken, C vitamini ile cilt tonunu eşitliyor. Ayrıca, lekelere iyi gelen C vitamini, cildi ölü hücrelerden arındırıp parlak ve bir görünüme kavuştururken, cildinde uygulandığında cildin kolajen ve elastin üretimini hızlandırarak cilt bakımını yapıyor. Retinol ise kırışıklıkları azaltıp cildi pürüzsüzleştirirken pigmentasyonu da azaltmaya yardımcı oluyor. Cellular Boost Serisi ile çok kısa sürede mükemmel cilde ulaşmayı vadeden Neutrogena, evinizin rahatlığında cildiniz için uzman bakımı deneyimi yaşamanızı sağlıyor.

60 yılı aşkın cilt bakımı sadece uzmanlığıyla çalışmak, kullanım için 4 haftanın pürüzsüzlüğünde bir cilde sahip olmak için aradığınız ona sahip olun. Cildin uygulamalı göre farklılaşan formülleri ile hem gece hem gündüz cilt bakımında kullanılabilen Hücresel Boost serisi, yaşla birlikte cildinizin değişen formülüyle yaşlanma belirtilerine karşı da en iyi yardımcınız aday olmaya aday.

1 haftada lekesiz bir cilde kavuşmak mümkün
Cellular Boost serisi çok sevilen yanı sıra sıra yeni haberleriyle oldukça iddialı. Seriye son olarak “Leke Giderici Serum” ve “C Vitamini Peeling” kısa sürede cilt sorununa çözüm bulmayı vadediyor. Sağlıklı bir cilt için uzman bakım sunan seri, yaşlanma belirtileriyle savaşırken içerik sayesinde daha pürüzsüz ve tonu eşitlenmiş bir cilt sağlıyor. Yeni ürünler tüketicinin ciltte lekelerine neden olabilir. Sunulan serumu ve yaşlanma karşıtı içeriklerle hazırlanmış peeling sağlıklı bir cilt bakımı için sunulan her şeyi sunuyor.

Neutrogena Leke Giderici Serum
C Vitamini ve retinol formülüyle leke 1 hafta gibi kısa bir kısa sürede. Düzenli kullanımında tonu, ışıltılı ve daha genç görünen bir cilt sunar. Tüm cilt tonlarına uygundur.

Neutrogena Cellular Boost Cilt Yenileyici C Vitamini Peeling
Glikolik Asit ve C Vitamini formülüyle cildi nazikçe soyarak ciltte yenilenmesini tetikler. Anında pürüzsüz, ışıltılı ve tonu eşitlenmiş bir cilt sağlar. Cildi hücrelerden arındırır, ciltte yenilenmesini tetikler ve cildi pürüzsüzleştirip ışıltı verir.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"