Dünya için güzellik anlayışıyla hareket eden Avon’un 1 numaralı göz kalemi Glimmerstick yenilendi. Göz makyajında kusursuz bir etki bırakan Avon Glimmerstick Asansörlü Pırıltılı Göz Kalemi ve Avon Glimmerstick Asansörlü Göz Kalemi kolay uygulanan yapısı, gün boyu kalıcılık etkisi ve toplamda 24 farklı renk seçeneğiyle göz makyajında fark yaratmaya geliyor. Çevir-aç mekanizmasıyla kalemtıraş kullanmadan uygulama yapmanızı sağlayacak seriyi makyaj çantanızdan ayıramayacaksınız.

Pırıltılı Renklerle Işıldayın
Etkili bir makyajın en dikkat çekici noktası şüphesiz göz alıcı bakışlar ve kusursuz gözler. Tam da bu ihtiyacı karşılayacak olan yeni Avon ürünü ise Avon Glimmerstick Asansörlü Pırıltılı Göz Kalemi. E vitamini ile zenginleşen Avon Glimmerstick Asansörlü Pırıltılı Göz Kalemi göze kolayca sürülür ve yaratıcılığınızı ortaya çıkarmanıza imkan sağlar. Her stile uyum sağlayacak 12 farklı renk seçeneğine sahip pırıltılı göz kaleminin gün boyu kalıcı yoğun renkleri ile bakışlarınıza ışıltı katın.

Canlı Renklerle Gözler Üzerinizde
Birbirinden canlı 12 çarpıcı rengi ile Avon Glimmerstick Asansörlü Göz Kalemi, ister sade bir şıklık ister vurucu bir etki, her modunuza uyum sağlayacak. Geliştiren formülü ve içerdiği kuşburnu yağı ile kolay uygulama sağlayan ve gün boyu kalıcı Glimmerstick göz kalemleri, göz makyajınızın olmazsa olmazı olmaya aday!

• Avon Glimmerstick Asansörlü Pırıltılı Göz Kalemi- 36,99 TL
• Avon Glimmerstick Asansörlü Göz Kalemi- 34,99 TL

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"