Goldmaster, sevilen çay makinesi Akasya’yı yepyeni renklerle mutfaklara taşıyor. Doğal taşlardan ilham alan Goldmaster Yeni Akasya Kuvars Koleksiyonu’nda 8 farklı renk yer alıyor. Damlatmayan ağız tasarımı, 1 litre demlik- 2 litre hazne kapasitesi, otomatik sıcak tutma özelliği ve eli tam kavrayan tutma kulplu tasarımıyla mutfakların vazgeçilmezi olan Goldmaster Akasya Çay Makinesi, doğal taşların gücünden ilham alan renklerle yenilendi.

Gül kurusu, mat kiremit ve mat siyahın da aralarında bulunduğu 8 yeni rengi ile mutfaklarla buluşan Goldmaster Yeni Akasya Kuvars koleksiyonundaki büyüleyici renklerin her biri doğal taşlardan ilhamla tasarlandı.

Mat Lacivert: Yeni Akasya Kuvars Koleksiyonu’nda yerini alan mat lacivert rengi, Aqua Marine’in sakinleştiren ve duyguları netleştirmeyi sağlayan özelliklerinden ilham alıyor.

Mat Mor: Strese karşı savaşmaya yardımcı olan ve mutfaklara dingin bir hava katan mat mor renkli Yeni Akasya Kuvars, ilhamını rahatlatıcı etkisiyle bilinen ametist taşından alıyor.

Mat Kırmızı: Kötü düşüncüleri zihinden uzaklaştıran, kalp hastalıklarıyla mücadeleyi kolaylaştıran ve genel iyiliği sağlayan mercanın Yeni Akasya Kuvars Koleksiyonu’ndaki yansıması mat kırmızı, mutfaklara renk katarken pozitif enerjiyi de destekliyor.

Mat Kiremit: Huzur ve mutluluk veren, disiplin eksikliğinde faydalı olan, gerçeklerle yüzleşmeyi sağlayan Aragonit taşından ilhamla tasarlanan Mat Kiremit renkli Yeni Akasya Kuvars mutfaklara şıklık ve huzur katıyor.

Bakır: Negatifliğe karşı koruma sağlayan, çekicilik ve enerji veren amber taşından ilham alan bakır renkli Akasya Kuvars Çay Makinesi, mutfaklara çekicilik katıyor.

Mat Lila: Aşk, empati, sabır ve şefkati sağlayan Morganit’in mutfağa yansıması olan mat lila koleksiyonda yerini alan eşsiz renklerden…

Gül Kurusu: Duygusal dengesizliği engelleyen, akılcı davranışlarda bulunmaya yönlendiren Selenit’ten esinlenen Gül Kurusu renkli Akasya Kuvars, mutfaklara dinginlik katıyor

Mat Siyah: Kararsızlıkları en aza indiren, net düşünmeye teşvik eden Hematit’ten ilham alan mat siyah renkli Akasya Kuvars, mutfakta siyahtan vazgeçemeyenler için…

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"