Türkiye’de 35 yıldır yenilikçi ve güvenilir ürünleriyle bebeklerin sağlıklı ve mutlu gelişimine katkı sağlamak için çalışan Prima, bezlerini pediatristler, dermatologlar, toksikologlar gibi 35 farklı daldan bilim insanları ile geliştirerek üretiyor. En hassasları dahil tüm bebekleri düşünen Prima, Türkiye’de cilt koruması için pediatristlerin 1 numaralı tercihi.

Türkiye’de 35 yılı aşkın süredir bebeklerin sağlıklı ve mutlu gelişimi için son teknolojileri kullanarak yenilikçi ve güvenilir ürünleri ebeveynlere sunmaya devam eden Prima, bezlerin üretimi aşamasında dünya çapında 700’ün üzerinde bilim insanıyla çalışıyor. En değerli varlıklarımız, bebeklerimiz için gördüklerimizin ötesinde çalışmalar gerçekleştiriyor.

Nasıl üretiliyor?
Ebeveyn ve miniklerinin sağlıklı ve güzel anılar biriktirmesi için çalışan Prima, bebek bezlerinin üretiminde her hammaddeyi titizlikle seçiyor, Avrupa Birliği’nin ve uluslararası standartların ışığında değerlendiriyor, üretim hattında hijyenden ödün vermiyor, üretilen her bir bezi kameralar ve 500’den fazla sensör ile sürekli olarak izleniyor, standartlara uymayan ürünler ise paketlere dahil edilmiyor. Buna ilave olarak her gün her üretim hattından rasgele ürünler seçilerek günde 2 binden fazla kontrol gerçekleştiriliyor. Prima ürünlerinde AB Parfüm alerjenleri, doğal kauçuk lateks, elemental klor ve paraben bulunmuyor.

Bebeklerin ihtiyaçlarını daha iyi karşılayabilmek için Prima uzmanların yanı sıra ebeveynlerle de birlikte çalışıyor. Her hafta 1.200’den fazla aile bebekleri için daha iyi bezler üretilmesine yardımcı olmak adına Prima’nın Almanya’daki AR-GE merkezini ziyaret ediyor. Prima, aileler ile birlikte çalışarak her hafta yaklaşık 45,000 bebek bezi değişimi, yılda da toplamda yaklaşık 2 milyon bebek bezi testi gerçekleştiriyor. Ürünlerindeki sıkı denetim çalışmaları ile ebeveynlerin güvenini kazanan Prima, aynı zamanda bebeklerin dünyasını güzelleştirmek için de çalışmalarda bulunuyor. Paketlerini tamamen izi sürülebilir üreten Prima bebeklere mutlu bir dünya sunmak için özverili çalışmalarına devam ediyor.

Prima bir ilki gerçekleştirdi
Prima, bir ilke imza atarak ilk defa üretim yaklaşımını kamuoyuna açtı. Bezin yapımında kullanılan malzemeleri ve üretim aşamalarını online ortamda gazeteci ve influencer’larla paylaşan Prima şeffaflık ilkesinin altını bir kez daha çizerek ebeveynlerin güvenlerini tazeledi.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"