Yıllardır şık, kaliteli ve özgün tasarımlarıyla dikkat çeken Scrikss’in Graph-X 3’lü seti yeni eğitim döneminde öğrencilerin vazgeçemediği yol arkadaşı olacak… Yeni eğitim dönemi her zaman çok heyecanlı ve keyifli bir alışveriş dönemini de beraberinde getiriyor. Uzaktan eğitim aşamasında da en çok ihtiyaç duyulan araç ve gereçler içinde yer alan kalem, silgi ve yedek uçtan oluşan Scrikss’in Graph-X 3’lü Set’i konforlu yazı yazma ve çizim yapma imkanı sunuyor.

Kaliteli ve özgün tasarımlarıyla yenilikleri yıllardır bizlerle buluşturan Scrikss Kalem tarafından üretilen versatil kalem Scrikss Graph-X; 0,7mm. ve 0,5 mm. kalınlığında kalem ucu alternatifleri ve özel mekanizmasıyla kullanım kolaylığı sağlıyor. Scrikss Graph-X, kademeli özel mekanizması sayesinde tepesine basıldığında ucun yere düşmesini önlüyor ve kırılmadan uzun süre kullanılıyor. Scrikss Graph-X versatil kalem, silgi ve yedek uçtan oluşan Scrikss 3’lü Set kalitesi ve garantisiyle çok özel bir set olarak dikkat çekiyor.

Tecrübe ve yaratıcılığı ile “ilk”leri gerçekleştiren ve dünyaca ünlü markaların distribütörü olan Scrikss Kalem yenilikleriyle hayatınızı kolaylaştırmaya ve renk katmaya devam edecek.

Yeni eğitim sezonunda Scrikss Graph-X 3’lü Seti’ne tüm seçkin kırtasiyelerden ulaşabilirsiniz…

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"