Flormar renkli kozmetikteki tecrübesi ile doğaya ve dünyaya olan saygılı duruşunu Green Up koleksiyonuna taşıyor. %97’ye varan oranda doğal kaynaklı içeriklerle elde edilmiş ürünlerden oluşan Green Up makyaj koleksiyonu ve %80’e varan oranda doğal kaynaklı içeriklerden oluşturulmuş Green Up oje serisi ile doğadan gelen güzelliğin tadını çıkarın!

Yüksek performanslı makyaj ürünleri ile güzellik dünyasında fark yaratan Flormar doğadan aldığı ilhamla doğal kaynak içeriklerin yer aldığı çok özel bir koleksiyona imza attı; Green Up…

Vegan, %97’ye varan doğal kaynaklı içeriklere sahip ürünlerden oluşan ve 9 farklı kategoride ürünün yer aldığı bu koleksiyon ile sürdürülebilir ve doğadan gelen güzelliğin keyfini çıkaracaksınız.

Green Up koleksiyonundaki her bir ürünün dokusu doğanın güzelliğinden alınan ilhamı özenle yansıtıyor. Doğal kaynaklı içeriklerle oluşturulan renkler doğayı yansıtırken, Green Up koleksiyonu her detayında eşsiz bir makyaj deneyimi sunuyor.

DOĞAL İÇERİKLİ, VEGAN OJE SERİSİ: “FLORMAR GREEN UP OJE”
16 renk seçeneği bulunan Flormar Green Up oje serisi %80’e varan oranda doğal kaynaklı içeriklerden oluşuyor. Formülünde pancar, mısır, pirinç ve şeker kamışı gibi bitki bazlı doğal bileşenler yer alıyor ve zararlı içerikler içermiyor.

Doğal olduğu kadar performans olarak da oldukça etkili olan oje serisi, tırnaklarda kusursuz bir parlaklık ve canlı görünüm yaratıyor. Tek katta tırnaklarına istediğin parlaklık ve yoğunlukta renk veriyor. Daha yoğun bir bitiş ve uzun süre kalıcılık için 2 ince kat halinde uygulama yapabilirsin.

Flormar Green Up koleksiyonunu, tüm Flormar mağazaları, yetkili satış noktaları ve flormar.com.tr’den de satın alabilirsiniz.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"