Ev temizliğinin ikonik markası Cif’in sevilen ürünlerinden Cif Krem Serisi, şimdiye kadarki en güçlü krem formülü ve %100 geri dönüştürülebilir şişesiyle raflarda yerini aldı. Bitkisel kaynaklı kir sökücü içeren Yeni Cif Krem Serisi, en zorlu lekelere karşı üstün temizlik performansı sunuyor.

Hayatı temizlikle güzelleştirmek için inovatif ve yenilikçi çözümler sunan Cif, efsane Cif Krem serisini yenileyerek temizliğin gücünü doğa dostu haliyle evlere taşıyor. Yenilenen Cif Krem Serisi, şimdiye kadarki en güçlü formülüyle zorlu kir ve lekelere karşı etkili bir temizlik deneyimi sunarken, formülünde %100 doğal temizlik minerallari ve bitkisel kaynaklı kir sökücü içeriyor.

Fosfat, klor, boya, paraben içermeyen Cif Krem Serisi; yüzeylere zarar vermeden maksimum hijyen ve derinlemesine temizlik sağlıyor. Sıradan kremlere göre daha kolay durulanabilen Cif Krem Serisi, mutfak ve banyoda ocak, fırın, lavabo küvet, emaye, plastik, seramik, porselen ve krom gibi yüzeylerde kullanılabiliyor.

Cif’in 2020’de hayata geçirdiği Temizken Güzel projesi kapsamında İstanbul Boğazı’ndan topladığı plastik atıklarla üretilen %100 geri dönüştürülebilir şişelerde sunulan seri; şimdiye kadarki en güçlü krem formülü ve doğa dostu şişesiyle Cif uzmanlığını evlere getiriyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"