Narin Rosa Damascena güllerinden doğan eşsiz cilt bakım markası gülsha,merakla beklenen ve seçili Sephora mağazalarında yerini alan yeni ürünü Gül Özlü Gençlik Kremi ile hayat dolu bir cilt sunuyor.

Gül Özlü Gençlik Kremi, içeriğindeki yoğun esansiyel gül yağı, tam gül suyu, hyaluronik asit, peptit ve diğer aktifler ile cildi dolgunlaştırmaya, yatıştırmaya ve aydınlatmaya destek olmak için bütünsel bir çözüm sunuyor. Kuvvetli anti-aging özelliğiyle bilinen yoğun orandaki esansiyel gül yağı ile güçlendirilmiş kremimiz, kolay emilen hafif formülü ile cilde anında nüfuz eder ve cildin nemlenmesine yardımcı olur. Su fazı tamamen gülsha Tam Gül Suyundan oluşan gülsha Gül Özlü Gençlik Kremi, değerli Rosa Damascena çiçeğinin tüm vitamin, mineral ve esansiyel yağ asitlerini içeriyor.

İnce çizgileri ve kırışıklıkları gidermeye yardımcı
Krem aynı zamanda daha sıkı bir cilt görünümüne destek oluyor. Cildi yatıştırmaya destek olurken hasarlı cilt bariyerinin yenilemesine ve ciltteki lekelerin görünümünü azaltarak cilt tonunun eşitlemesine de yardımcı oluyor.

Dört ton Rosa Damascena gül çiçeğinin yaşam enerjisini barındıran gül esansiyel yağı 320 mhz değeri ile dünyadaki en yüksek titreşime sahip madde. Yoğun oranda esansiyel gül yağı içeren gülsha Gül Özlü Gençlik Kremi uygulama sonrası enerjinizi yükselterek daha sağlıklı, genç görünümlü ve hayat dolu bir cilde kavuşmanıza yardımcı olacak.

Yorum Gönder

four × 2 =