Türkiye’de sahne dünyasında, televizyon ve sosyal sorumluluk projelerinde başarılı işlere imza atmış öncü bir isim Gülben Ergen’in yeni kozmetik markası GülbeNatural, önceki gün Fairmont Quasar Istanbul’da gerçekleştirilen, iş, cemiyet ve sanat dünyasından önemli isimlerin bir araya geldiği muhteşem bir davetle tanıtıldı.

Markanın kurucusu Gülben Ergen, Fairmont Quasar Istanbul’un Genel Müdürü Nicolas Kipper ve ünlü güzellik editörü Yağmur Kalyoncu’nun ev sahipliğinde gerçekleştirilen davete Nazlı Sabancı, Aslı Şen, Belçim Bilgin, Gonca Vuslateri, Şeyda Çoşkun, Tuba Coşkun, Özlem Ada Şahin, Mert Vidinli’nin de aralarında bulunduğu seçkin davetliler katıldı.

Sürdürülebilir bir zihniyette tamamen vegan içeriklerden oluşan, “Sen Zaten Güzelsin” sloganıyla tüketicilerle buluşan GülbeNatural ürünleri trendlere yön veren güzellik editörleri ve misafirler tarafından büyük beğeni topladı.

Davette konuklara Fairmont Quasar Istanbul’un Executive Chef’i Ercan Yamantürk tarafından hazırlanan vegan ikramlar sunuldu.

“GülbeNatural, Güzellik Rituelleri By Gülben Ergen” tanıtım davetinde bir konuşma yapan Gülben Ergen “GN ürünlerinin hammadde ve üretimlerinde özellikle kadın emekçilerle çalıştığı belirterek, toprağın, doğanın şifasını ruhunda taşıyan ve içerisinde gül, lavanta ve yasemini barındıran ürünlerinin doğaya zarar vermeden oluşturulduğunu söyledi.

GülbeNatural, Güzellik Rituelleri By Gülben 

Kadın, çocuk, sağlıklı yaşam ve doğa konularında duyarlılığı ile bilinen Gülben Ergen yeni markası GN ürünlerinin hammadde ve üretimlerinde özellikle kadın emekçilerle çalıştı. GN ürünleri hayvanlar üzerinde test edilmiyor. Vegan içeriklerden oluşuyor. Helal sertifikalı, doğaya zarar vermeden, sürdürülebilir zihniyette oluşan ürünlerin sloganı : “Sen Zaten Güzelsin”.

GN ürünleri; Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı, paraben, koruyucu, alkol, renklendirici içermeyen, “cildin şifası” olarak nitelendirilen, “Gül” “Yasemin” “Lavanta” olmak üzere 3 çiçek serisinden oluşuyor. Bakım ürünleri ile tüm cilt tiplerinin ve bireylerin kullanımını hedefliyor.

Toprağın, doğanın şifasını ruhunda taşıyan gül, lavanta ve yaseminin içerisinde barındırdığı nemlendirici, dengeleyici, besleyici etkisini ilk kullanımdan itibaren ruhunuzda ve teninizde hissedeceksiniz.

Kadim geleneklerden de ilham alınarak bakır, seramik, tütsü ve doğal taşların gizemli güzellikleri ürün serisine eklenmiş ve sürdürülebilir ambalajlarda özel bakım rituelleri bulunmaktadır.GN markası, 18 bakım ürünü ve yaklaşık 20 ritüelden oluşan ürün kataloğuna sahip.

Crea Floral tarafından markanın konseptinde özel olarak dekore edilen lansmanda Özlem Süer imzalı kostümüyle göz dolduran Gülben Ergen, davetlilerle tek tek ilgilenerek özel bakım ritüellerini anlattı.

www.gulbenatural.com

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"