Gülün tüm saflığını koruyarak hazırlanan gülsha ürünlerine bir yenisi daha eklendi. Gücünü esansiyel gül yağının nemlendirici ve antioksidan özelliklerinden alan gülsha’nın en son üyesi gülsha Güzellik Misti (gülsha Rose Power Essence) markanın diğer ürünleri gibi uzun süren uluslararası Ar-Ge çalışmaları sonucunda, kendine ve cildine değer verenlerle buluşmak için satışa sunuldu. gülsha Güzellik Misti, cildi neme doyurup, cilt parlaklığını geri kazandırırken, mavi ışık ve hava kirliliği kaynaklı yaşlanma etkilerini azaltmaya yardımcı olan çok yönlü bir ürün olarak ön plana çıkıyor.

Nemlendirirken Çok Yönlü Koruma Sağlayan Selfiedostu Mist
Hyalüronik asit ve çok yönlü koruma aktifi ile güçlendirilen gülsha Güzellik Misti, cildi dolgunlaştırıp elastikiyetini artırırken aynı zamanda ince çizgilerin görünümünde azalma sağlayarak cildin pürüzsüz,ışıl ışıl görünmesine yardımcı oluyor. Cildi nemlendirip tazeleyerek sonraki bakım aşamalarına ve makyaja hazırlıyor.

C Vitamini ile Eşit, Yeşil Çaydan Daha da Güçlü Antioksidan
Hava kirliliği ve sürekli ekran kullanımından kaynaklı mavi ışığın oksidatif etkilerine karşı çoklu koruma sağlayan ödüllü bir aktif içeren gülsha Güzellik Misti, serbest radikallerle savaşarak ciltteki kolajeni korumaya yardımcı oluyor. İçeriğinde bulunan ayçiçeği filizleri ve Peru tara taninlerinden elde edilen ECOCERT sertifikalı bu aktif, C vitamini ile eşit, yeşil çaydan daha da güçlü antioksidan koruma sağlıyor.

Gözenek Görünümünde Azalma
İçeriğindeki vitamin, mineral ve esansiyel yağ asitlerince zengin tam gül suyu ise diğer tüm gülsha ürünlerinde olduğu gibi gülsha Güzellik Misti’nde de gözeneklerin görünümünü azaltırken cildi yatıştırıp beslemeye destek oluyor.

gülsha Güzellik Misti Ne Zaman Kullanılır?
– Anında nemlendirici ve ferahlatıcı etki için sabah, öğlen ve akşam tonik olarak kullanılabilir.
– Cildi serum ve nemlendiriciye hazırlamak için temizledikten sonra yüz, boyun ve dekolte bölgesine uygulanabilir.
– Gözeneklerin görünümünü azaltmak ve ışıl ışıl bir cilt elde etmek için günün herhangi bir saatinde uygulanabilir.
– Cildi nemlendirerek, dolgunlaştırarak ve pürüzsüzleştirerek makyaja hazır hale getirmeye destek olur. Kullanmadan önce makyaj süngerini ve fırçasını ıslatmak için idealdir.
– Makyaj uygulaması sonrası cilde nemli bir görünüm kazandırmak için kullanılabilir.
– Seyahat esnasındaki gibi kuru ortamlarda cildi nemlendirmek ve rahatlatmak için idealdir. (Normal koşullarda %30 ile %60 arasında olan havadaki nem oranı, yüksek irtifalı uçuşlarda %1’e kadar inebilir. Özellikle uzun uçuşlar sırasındaki düşük nem oranı ciltte kuruluğa neden olabilir. gülsha Güzellik Misti, cildi canlandırıp rahatlatırken nem kaybı ile mücadele ederek uçuşlarda ideal yol arkadaşı olacaktır.)
– Güneş koruyucularının yanında kullanmak ve cildi yatıştırmak için idealdir.
– Mavi ışıktan korunmak için ofiste, okulda veya ekran karşısındaki her an kullanılabilir.
– Anında tazelenmiş bir cilt için selfie’lerden önce kullanılabilir.
– Cildi yatıştırdığı ve nemlendirdiği için tıraş sonrası kullanımı için idealdir.
– Cildi yenilemek ve yatıştırmak için egzersizlerden sonra kullanılabilir.

Tüm gün yanınızdan ayırmak istemeyeceğiniz %100 doğal kaynaklı gülsha Güzellik Misti, çantaların vazgeçilmezi olacak.

gülsha Güzellik Misti’ne, www.gulsha.com‘dan ulaşılabilir.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"