Nazik Isparta güllerinden doğan gülsha cilt bakım ailesinin yeni üyesi “Rose Kiss / Güllü Dudak Bakımı” ile tanışın. Asırlardır kadınların vazgeçemediği bakım rutinlerinde yer alan gül mucizesi gülsha deneyimini dudaklara taşıyor.

Gücünü esansiyel gül yağının nemlendirici ve antioksidan özelliklerinden alan gülsha’nın en yeni üyesi Rose Kiss / Güllü Dudak Bakımı, biri şeffaf olmak üzere üç farklı renk seçeneğiyle haz veren bir dudak bakımı deneyimi sunuyor.

Yüzümüzün en dikkat çeken noktası olan ve duygularımızı, sıcak gülümsememizi çevremize aktarmamızı sağlayan dudaklarımız, özellikle pandemi sürecinde maskelerimizin ardına gizlendi. Tıpkı nazik güller gibi dudaklarımızın da cildimizin en hassas bölgelerinden biri olduğu düşünüldüğünde, mevsim kıştan yaza dönerken hem mevsim geçişinden, hem de sürekli maske ile temas etmekten ötürü yıpranan dudaklarınızı gülün mucizesi ile buluşturmanın tam zamanı!

Ürünlerinde %100’e varan doğal içerik kullanan gülsha, nazik dudaklarınızı korumak için Rose Kiss’i değerli gül esansiyel yağı, tatlı badem yağı, shea yağı, kakao çekirdeği yağı ve jojoba kullanarak geliştirdi. Zenginleştirilmiş eşsiz formülü ile nem ve koruma sağlarken dudaklarınıza gün boyu pürüzsüz ve yumuşak bir his kazandırır. Yazın kuruyan dudaklarınızı renklendirirken nemlendiren Rose Kiss’in Şeffaf renginde %100 doğal kaynaklı, Petal ve Dawn renginde ise %99,9 oranda doğal kaynaklı içerikler kullanılmıştır.

320 MHz değeriyle dünyadaki en yüksek titreşime sahip olan esansiyel gül yağının 1 kilogramı, 4 ton Rosa damascena çiçeğinden elde ediliyor. Cilde olan muhteşem etkilerinin yanında, esansiyel gül yağı yüksek enerjisi ve hoş kokusu ile hem iyi hissetmenize, hem de rahatlamamıza yardımcı olacak.

Rose Kiss / Güllü Dudak Bakımı’na www.gulsha.com, Sephora mağazaları, seçkin eczaneler, Beymen.com, Boyner.com ve tüm online pazaryerlerinden erişilebilecek.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"