Gümüş tasarımlarıyla aksesuar ve takı modasına yön veren So CHIC, bu kez bebekler için özel bir gümüş mama kaşığı tasarladı.

Gümüş tasarımlarıyla aksesuar ve takı modasına yön veren So CHIC, bu kez bebekler için özel bir gümüş mama kaşığı tasarladı. Geniş sapı ve kaşık derinliği ile çocukların da rahatlıkla kullanabileceği gümüş mama kaşığı, açılı tasarımı sayesinde ebeveynlere de konforlu bir tutuş sağlıyor.

Kendini dezenfekte etme özelliğine sahip saf gümüş, So CHIC’in modern dokunuşuyla gümüş mama kaşığı olarak tasarlanarak paha biçilemez bir hediye alternatifine dönüştü.

Tarihin en eski dönemlerinden beri bereket ve şans getirmesi için yeni doğan bebeklere armağan edilen gümüş mama kaşığı, So CHIC’in Mini CHIC koleksiyonundaki yerini aldı. Doğuştan kısmetli olmak anlamında kullanılan “Ağzında gümüş kaşıkla doğmak” deyiminden ilham alan So CHIC, bebeklere özel bir gümüş mama kaşığı üretti.

Geniş sapı ve kaşık derinliği ile çocukların rahatlıkla kullanabileceği şekilde tasarlanan gümüş mama kaşığı, açılı tasarımı sayesinde ebeveynlere de konforlu bir tutuş imkanı sunuyor.

So CHIC Gümüş Mama Kaşığı, sadece sıcak su ile yıkanarak durulanmasıyla kullanım kolaylığı sağlıyor. Tamamen yerli üretim olan So CHIC Gümüş Mama Kaşığı, 925 ayar gümüşten üretiliyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"