Türkiye’de ıslak mendil üretiminde ilk sırada yer alan Sapro, çıkardığı birbirinden yenilikçi ürünleriyle tüketicilerin ihtiyaçlarını karşılıyor. Sapro geliştirdiği aloe vera ve papatya çiçeği içerikli özel “Hops Baby Islak Havlu” ile bebeklerin narin ciltlerinin güvenle temizlenmesini sağlıyor.

Bebeklerin narin ciltleri dünyaya geldiklerin andan itibaren en doğru ürünlerle temizlenmeli, tahriş edecek ürünlerden kaçınılmalıdır. Türkiye’nin ıslak mendil alanında en büyük üreticisi Sapro, geliştirdiği “Hops Baby Islak Havlu” ile ebeveynlerin minik bebeklerinin ciltlerini güvenle temizlemelerini sağlıyor.

Sapro’nun bebeklere yönelik özel Ar-Ge ile geliştirdiği ciltle uyumlu Ph’a sahip “Hops Baby Islak Havlu”, dermatolojik olarak test edildi. Hipoalerjenik özelliğiyle öne çıkan ıslak havlu, pantenol içeği ile bebeğinizin cildini nemlendirerek, cildin nem dengesini sağlar. Yumuşak ve elastik dokulu mendili sayesinde bebeğinizin cildini nazikçe temizler. Aloe vera ve papatya çiçeği ekstraktı ile cildi ferahlatır, canlandırır ve dış etkenlere karşı koruma sağlar. Alkol, paraben ve ftalat içermez.

Cotton extractında yer alan lifler ve E vitamini sayesinde cildin onarılmasına, kızarıkların azalmasına yardımcı olur. Bebekleriniz altlarını veya üzerlerini kirlettiklerinde su ve sabun kullanmadan pratik temizlik sağlar.

Pandemiyle birlikte dijital ağını güçlendiren Sapro’nun tüm ürünlerine hops.com.tr; trendyol.com; hepsiburada.com ve n11.com dahil birçok online satış kanallarından ulaşabilirsiniz.

Türkiye’nin en fazla Ar-Ge yatırımı yapan firmalarından olan Sapro, son teknoloji ürünü cihazlarla donatılmış laboratuvarlarında, 100’den fazla parametreyi, alanında deneyimli ve uzman Ar-Ge kadrosu ile ISO 17025 standardına uygun şekilde analiz ediyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"