Okulların açılmasıyla birlikte özellikle çalışan ve çocuklarından gün boyu ayrı kalan ailelerin güvenlik ihtiyacı daha da artıyor. ‘Tam Kapsamlı Güvenlik’ anlayışıyla en yeni teknolojileri köklü tecrübesine entegre etmeyi başaran Kale Endüstri Holding, geliştirdiği çözümlerle çocuklu ailelerin endişelerini minimuma indiriyor.

Yüz yüze eğitim uzun bir aranın ardından başladı. Çalışan ve çocukları için evde bakım desteği alan ailelerin güvenlik kaygıları da arttı. 70 yıla yaklaşan tecrübesiyle tam kapsamlı güvenlik hizmetleri sunan Kale Endüstri Holding, bünyesinde bulunan markalarının hayata geçirdiği ürünler ile bu endişelere çözüm olmayı amaçlıyor. Bu kapsamda Kale Alarm; hırsızlık, yangın ve gaz kaçağı gibi acil müdahale gerektiren durumlara karşı dedektörleri ile anında önlem alınabilmesini sağlarken, Kale Kamera Sistemleri’nin Kale Kameram uygulamasıyla senkronize olması ile uzaktan mobil izleme özelliği sayesinde her an evin içinde olup bitenleri izleme imkânı sunuyor.

Kale Alarm, kötü niyetli kişilerin yaşam alanınıza adım atmasını engelliyor
“Siz yoksanız biz varız” anlayışıyla faaliyet gösteren Kale Alarm, yeni nesil teknolojik altyapısıyla kurguladığı alarm sistemleri ile yaşam alanındaki güvenlik açıklarını tespit ediyor; kötü niyetli kişilerden korumayı başarıyor. Kale Alarm’ın özel dedektörleri ayrıca yangın, sağlık problemleri, gaz kaçağı, panik ve tehdit gibi acil müdahale gerektiren durumlarda da devreye girerek anında önlem alınmasını sağlıyor.

“Kale Kameram” uygulaması ev dışındayken ebeveynlerin hayatını kolaylaştırıyor
Kamera Sistemleri’nin son teknoloji kameraları “Kale Kameram” mobil uygulaması ile entegre bir şekilde çalışarak ebeveynlerin içlerinin rahat etmesine imkan tanıyor. Çift yönlü konuşma olanağı sunan kameralarla aileler okuldan gelen çocuklarıyla iletişim kurabiliyor. Canlı takip sistemi ve geçmişe yönelik kayıt tutma özelliği olan kameralarla ebeveynler çocuklarının mutlu, sağlıklı ve güvende olduklarından emin olabiliyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"