Kuruluşunun ardından 22 yılı geride bırakan Happy Moon’s Grup, sektördeki deneyimini İKON markası ile taçlandırmaya devam ediyor. Üç farklı marka ile üç ayrı segmentte faaliyet gösteren grup, markaları arasında lüks segmentte yer alan İKON’un üçüncü şubesini Galataport İstanbul’da hayata geçirdi. Happy Moon’s Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Aymutlu “Grup markalarımız arasında lüks segmentte yer alan İKON’u, 20 yılı aşan tecrübemize dayanarak, bir cazibe merkezi yaratmak amacıyla, yaklaşık iki yıl önce kurduk. Gerçekten ismi gibi ikonik bir yer yaratmak üzere çalışıyoruz. Yemek, servis ve ambiyansta her detayı ayrıca düşünüyor, ayrıntılara önem veriyoruz. İKON’u sektörün ikonlarından biri yapacağız demiştik. Bu lokasyonda bu hedefimize bir adım daha yaklaştık” dedi.

Happy Moon’s Grup, 22 yıllık deneyimini İkon markası ile taçlandırmaya devam ediyor. İlk olarak 2020 yılında İstanbul Akmerkez AVM’de açılan Happy Moon’s İKON, 2021 yaz sezonunda hizmet vermeye başladığı Bodrum Yalıkavak Marina’nın ardından, kasım ayından bu yana İstanbul Galataport’ta misafirlerini ağırlıyor. Özel lokasyonlarda lüks yemek deneyimi sunma hedefiyle hizmet veren İKON, Galataport İstanbul’da muhteşem İstanbul manzarasına hâkim, toplamda 350 metrekarelik bir alanda yer alıyor. İtalya ve dünya mutfağı ağırlıklı menüsü ile misafirlerini ağırlayan, 304 kişilik oturumlu İKON Galataport’un tasarımında ise Mimar Ali Türker imzası bulunuyor.

İKON Galataport İstanbul hakkında konuşan Happy Moon’s Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Aymutlu “Galataport İstanbul lokasyonu, manzarası ve tarihine bakıldığında gerçekten çok heyecan verici bir proje. Biz de burada İKON markamız ile yer almaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Grup markalarımız arasında lüks segmentte yer alan İKON’u, 20 yılı aşan tecrübemize dayanarak, bir cazibe merkezi yaratmak amacıyla, yaklaşık iki yıl önce kurduk. Gerçekten ismi gibi ikonik bir yer yaratmak üzere çalışıyoruz. Yemek, servis ve ambiyansta her detayı ayrıca düşünüyor, ayrıntılara önem veriyoruz. İKON’u sektörün ikonlarından biri yapacağız demiştik. Bu lokasyonda bu hedefimize bir adım daha yaklaştık” dedi.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"