Ev işlerinde başı çeken ütü işlemini zahmetsizce yapmak için doğru ütüyü seçmek şart. Peki siz en zor koşullarda üstün performans sergileyen Azur Elite ile tanıştınız mı?

Kullanıcılarına hayatı kolaylaştıran ürünleri ile her zaman konfor sunan Philips, Türkiye’nin en çok satan efsane Azur serisinin son teknoloji ürünü Azur Elite ile mükemmel ütünün tarifini sunuyor. Türkiye’de bir ilk olan harekete duyarlı ‘DynamiQ sensör’ özelliği sayesinde çamaşırlarınızda kırışıklıklardan eser bırakmayan Azur Elite GC5037 ile en zor ütülerin üstesinden kolayca gelebilirsiniz.

Harekete duyarlı ‘DynamiQ sensör’ ile keyifli ütü deneyimi mümkün…
Philips Azur Elite Buharlı Ütü, akıllı otomatik buhar sistemi DynamiQ sensör özelliği sayesinde el hareketlerinizi takip ederek doğru buhar miktarını kendi ayarlar ve hareket etmediğinde buhar vermeyi durdurur. Mükemmel ütülenmiş giysileriniz için ihtiyaç duyulan buhar basıncını ayarlayan Philips Azur Elite Buharlı Ütü ile doğru miktarda buhar kumaşa nüfuz ediyor.

Philips Azur Elite Buharlı Ütü, ısı ayarı gerektirmeyen OptimalTEMP teknolojisi sayesinde kotlardan ipek kumaşlara, ketenden kaşmire kadar tüm ütülenebilir kumaş türlerinde sıfır yanma riski* ile güvenli ütüleme imkânı sunuyor. Philips Azur Elite Buharlı Ütü OptimalTEMP teknolojisi ile kıyafetleri kumaş türlerine göre ayırmaya gerek kalmadan, istenilen sırayla, ısı ayarını beklemeksizin ve zaman kaybetmeden ütülenebiliyor.

Hızlı ütü deneyimine var mısınız?
Azur Elite’in yüzde 50’ye kadar daha fazla güçlü ve sürekli buhar sunan dahili Turbo Buhar Pompası sayesinde en zor kırışıklıklar bile çok daha hızlı kayboluyor. 260 gramlık şok buhar çıkış performansı ile kırışıklıklara savaş açan Azur Elite, mükemmel buhar dağılımı için özel olarak tasarlanan 5 yıldızlı T-ionicGlide tabanının 6 katmanlı teknolojisi ile mükemmel bir kayganlık ve çizilmeye karşı dayanıklılık sağlıyor.

Yeni taban tasarımı sayesinde diğer ütülerden 5 kata kadar daha fazla kireç toplayan Azur Elite, Akıllı Kireç Temizleme Hatırlatıcısı sayesinde zamanı geldiğinde de kireç toplayıcısında biriken kireci sadece 15 saniyede temizlemeye olanak tanıyor.

* Yalnızca ütülenebilir kumaşlar için.

Yorum Gönder

four × five =