Warner Bross ve Reebok arasında yapılan iş birliği ile öne çıkan Club C, Club C 85, Classic Leather Hexalite ve Classic Leather modelleri Harry Potter detayları ile öne çıkıyor! Sınırlı sayıda üretilen modeller reebok.com.tr, instreet.com.tr ve IN STREET İstinyePark mağazasında sizleri bekliyor!

Reebok ve Warner Bros. Discovery Global Consumer Products, spor giyim ve eğlence sektörünün ikonları arasında yer alacak en özel iş birliğini ortaya koydu: Harry Potter X Reebok Koleksiyonu!

Büyücülük Dünyası’ndan ilham alan ve Harry Potter’ın Hogwarts’ta geçirdiği yedi yıllık serüveni modellerine taşıyan Harry Potter X Reebok Koleksiyonu sınırlı sayıda üretilen modelleri ile kadın, erkek ve çocukların gözdesi olacak! 15 Ocak’ta lansmanı gerçekleştirilen modeller, İstinyePark IN STREET mağazasında kurulan özel bir alan ile Harry Potter hayranlarını ağırladı!

Büyücülük dünyasının detaylarıyla süslenmiş zevkli modelleri ile dikkat çeken Club C ve Classic Leather koleksiyonları, birbirinden farklı tasarımları ile öne çıkıyor. Değiştirilebilir bağcıkları, dört Hogwarts binasının armaları ve sembollerini içeren yamalar ise konforlu yapılarıyla dikkat çekiyor.

Kadın, erkek ve çocukları Harry Potter X Reebok’ın efsanevi dünyasına doğru bir gezintiye çıkaracak birbirinden farklı modeller reebok.com.tr, instreet.com.tr ve IN STREET İstinyePark mağazasında sizleri bekliyor!

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"