İstanbul’un kalbinde yer alan CVK Park Bosphorus Hotel, şehrin yoğun temposundan uzaklaşıp, yazı şehirde yaşamak isteyenlere eşsiz bir havuz keyfi sunuyor.

Şehirde tatil keyfi yaşamak isteyenler, bu yaz CVK Park Bosphorus Hotel İstanbul’un havuzunda buluşuyor. Safira Spa içerisinde yer alan yarı olimpik havuz, yazın kavurucu sıcaklarına bir mola vermek isteyenleri bekliyor.

Yazın tatile gidemeyenlerin buluşma ve alternatif kaçış noktası olan CVK Park Bosphorus İstanbul, misafirlerine şehrin merkezinde stresten uzak harika zamanlar yaşatıyor. Safira Spa içerisinde yer alan ve havuz keyfine ortak olan Çeşm-i Hayat ise sıcak yaz günlerinde ferahlatıcı ve sağlıklı içeceklerinin yanı sıra, sağlıklı yiyecek alternatiflerine sahip menüsüyle dikkat çekiyor.

Hafta içi 07.00-22.00, hafta sonu ise 8.00-22.00 saatleri arasında hizmet veren yarı olimpik havuzun hafta içi giriş ücreti 1000 TL, hafta sonu ise1300 TL’dir.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"