Hasbro, çocukları Baby Alive ile keyifli vakit geçirecekleri, eğlenceli atölyeler ve sürpriz hediyelerle dolu bir partiye davet ediyor. Çocukken yanınızdan hiç ayırmadığınız, sevgi dolu özel anlar geçirdiğiniz bebeğinizi hatırlıyor musunuz? Kim bilir onunla ne kadar keyifli zamanlar geçirdiniz. Bugünün çocukları da Baby Alive bebeklerinin eğlenceli dünyasıyla oyunlarını ve hayal güçlerini zenginleştiriyor. Konuşan, şarkı söyleyen, yemek yiyen Baby Alive bebekleriyle arkadaşlığı ve paylaşmayı öğreniyor, duygularını ifade ediyor, sevgi ve eğlence dolu oyunun her anını çok seviyorlar.

Ne zaman?
Hasbro, çocukları Baby Alive bebekleriyle birlikte daha da eğlenebilecekleri çok özel ve keyifli bir partiye davet ediyor. Parti, İstanbul’da 2 Kasım Cumartesi günü düzenlenecek.

Çocukları neler bekliyor?
Çocuklar, aileleriyle birlikte benzersiz bir deneyim yaşayacak; farklı oyun alanlarında Baby Alive bebekleriyle neler yapabileceklerini keşfetme şansını bulacaklar. Gün boyu sürecek olan ve sürpriz hediyelerle dolu partide gerçekleştirilecek eğitici ve birbirinden eğlenceli atölyeler de çocukların Baby Alive’ı daha da yakından tanımasını sağlayacak.

Partiye nasıl katılabilirsiniz?
Çocukların, partiye katılma şansı yakalamaları için ebeveynlerinin yardımıyla en sevdikleri Baby Alive bebeğinin bir fotoğraf veya videosunu çekmeleri ve onu neden sevdiklerini anlatarak 27 Ekim’e kadar Instagram’da veya Facebook’ta #BabyAlivePartisi etiketiyle paylaşmaları yeterli. Baby Alive sevgisini anlatan ve çekilişle belirlenecek olan beş çocuk, bu keyifli güne aileleriyle birlikte katılma hakkı kazanacak.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"