Pandora, yeni kampanyası “Bir Kutu Dolu Sevgi” ile anlamlı ve değerli hediye seçenekleri sunarak sevdiklerinle arandaki bağı güçlendiriyor! Kampanya için oluşturulan koleksiyon, sevginin simgesi olan kalp charm’ları, gökyüzü sembolleri ve ikonik karakterler gibi Pandora’nın klasik mücevherlerine eklenen yeni motiflerle tasarımlarına nostaljik ve benzersiz bir yorum getiriyor.

Pandora Moments’ın yeni tasarımlarından biri olan ve kübik zirkon taşlarla süslenerek her açıdan parıldayan gösterişli Işıltılı Pavé Charm, 14 ayar altın kaplama, 14 ayar pembe altın kaplama ve 925 ayar gümüş olarak üç farklı şekilde koleksiyona eklendi. Işıltılı Pavé Charm farklı ve eşsiz tasarımıyla her stile uygun muhteşem bir hediye seçeneği imkanı sunuyor.

Koleksiyonun öne çıkan mücevherlerinden olan, kış gecelerinin büyülü gökyüzü sembollerinden ilham alarak tasarlanan Işıltılı Ay ve Yıldız kolye ve küpe seti ise sevdiklerinle beraber geçirdiğin benzersiz anıları canlandıracak ve o anıları hep yanlarında taşımalarını sağlayacak.

Aşk ise her zaman dileklerimizin en başında gelir ve Pandora Timeless koleksiyonundaki yeni mücevherler sevgini ifade etmenin en mükemmel yolu olacak! Laboratuvar ortamında üretilen taşlarla süslenen, Üç Taşlı Kalp kolye ve küpe seti sade ama gösterişli ışıltısıyla öne çıkıyor. 925 ayar gümüş ve 14 ayar altın kaplama seçenekleriyle sunulan Üç Taşlı Kalp kolye ve küpe seti minimalist mücevher tercih eden sevdiklerin için benzersiz bir hediye seçeneği.

Pandora Timeless koleksiyonu aynı zamanda klasik bir taş kesimine dikkat çekiyor: Armut Kesim. Bu popüler kesim, koleksiyonun yeni tasarımlarından Işıltılı Üst Üste Bant Tasarımlı Yüzük ve Pandora Timeless Işıltılı Yüzük için 925 ayar gümüş olarak yeniden yorumlandı.

Pandora’nın Kreatif Direktörleri A. Filippo Ficarelli ve Francesco Terzo koleksiyon için, “Yeni tasarımlarımız, sevdiklerimizle olan bağlılık hissini ve birlikte paylaştığımız anıları yansıtıyor, ilişkilerimize duygusal bir zenginlik ve anlam katıyor.” diyor.

Sevdiklerin için en özel ve anlamlı mücevher seçenekleri benzersiz tasarımlarıyla Pandora’da seni bekliyor!

#PandoraTimeless
#PandoraMoments

Pandora’dan Sürdürülebilir Bir Dünya İçin Önemli Adımlar
Pandora, 2025 itibarıyla %100 geri dönüştürülmüş metallere yönelerek karbon ayak izi, su kullanımı ve diğer olumsuz çevresel etkileri azaltmayı ve tedarik zincirinin tüm aşamalarında, mağazalarda ve ofislerde karbon emisyonunu sıfıra düşürmeyi hedefliyor. Üretim merkezlerinde %100 yenilenebilir enerjiye geçen şirket, mücevher üretiminde kullanılan metalleri 2025 yılında tamamen geri dönüştürülmüş malzemelerden elde edecek.

Pandora, sürdürülebilir metal kullanımında bir adım daha atarak, 2021 yılının başında İngiltere’de tamamen laboratuvar ürünü elmaslardan oluşan “Pandora Brilliance” koleksiyonunu çıkardı. Bu koleksiyonla birlikte Pandora, mücevherlerinde laboratuvar yapımı elmas kullanmaya başlamış olacak.

Sürdürülebilirlik çerçevesinde, Birleşmiş Milletler İş Dünyası ve İnsan Haklarına Dair Rehber İlkelerini göz önünde bulundurarak, insan haklarına saygılı, kapsayıcı ve çeşitliliğin ön planda tutulduğu bir şirket kültürünü benimsiyor.

UNICEF iş birliği ile 1 milyondan fazla çocuğa ve gence ulaşarak kendilerini en iyi şekilde ifade etmelerini öğrenmelerini ve gelecekte iş bulabilmelerini sağlamak için çalışıyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"