Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı, Cerebral Palsy’li engeli yaşayan çocukların eğitim ve rehabilitasyon hizmetine destek vermeye devam ediyor. Sevdikleriniz için hayalleredokun.com adresi üzerinden yapacağınız yeni yıl alışverişleriniz, Cerebral Palsy’li çocuklara yardım fırsatına dönüşüyor.

Yeni yılda herkes yeni umutlar, hayaller, güzel dilekler ve yaşam enerjisi dilemekle birlikte sağlık ve huzurla geçmesini ister. Bu temennilerden yola çıkarak sevdiklerinizi mutlu etmek için alınan hediyelerin anlamı da büyük oluyor. Bu yıl siz de hayalleredokun.com adresinden seçeceğiniz her hediye ile hem yakınlarınızı mutlu ederken hem de Cerabral Palsy’li çocukların eğitimi ve tedavilerine destek olabilirsiniz.

Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı, hayalleredokun.com adresinde birbirinden güzel yeni yıl hediye seçenekleri sunuyor. Anahtarlıklar, termos mug’lar, bardak altlıkları, yastık kılıfları, bez çanta ve cüzdanlar, magnet ürünleri gibi hediyelik eşya ürünlerinin yanında kitap ayraçları ve not defteri çeşitleri ile kırtasiye ürünlerine de geniş skalasında yer veriyor.

Tüm mutlu günlerinizde yanında
Yeni yıl hediyelerinizin yanı sıra şık tasarımlı nikah davetiyeleri, nikah ve yeni doğan magnetleri ile mutlu günlerinizi sevdiklerinizle paylaşırken Cerebral Palsy’li çocuklara destek olmaya devam edebilirsiniz.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"