Pandemi yaşamımızı yeni düzene geçirirken, yeni nesil çocuklar ve yeni normale alışmış yetişkinler artık yenilik arıyor. Hiç görülmemiş, farklı hediyeler beklentilerimize cevap veriyor. Yılbaşı coşkusu, yeni yılın beklentileri ile birlikte hediye seçimi için ebeveynlere yeni bir heyecan katıyor.

Ebeveynler, çocuklarına alacakları oyuncağın malzemesi, eğitici ve öğretici yönünün önemine kadar birçok faktörü göz önünde bulunduruyor. U-BOX’ın, Türkiye ve Dünyaya aynı zamanda sunduğu ve özellikle çocuklar için özel olarak tasarladığı ahşap blokları, çocukların sağlığına ve doğaya saygılı olmasıyla dikkat çekiyor.

Bloklar, çocukların üretkenliğini artırırken motor el becerilerini geliştirmelerine yardımcı oluyor. Çözüm üretme kabiliyetlerine olumlu etki ve konsantrasyon sağlayan yaratıcı U-BOX ahşap bloklar ile çocuklar hem kendi kendilerine hem de grup halinde yaratıcılıklarını ve yeteneklerini keşfedebiliyor. Bu sıradışı ahşap bloklar, yeni dönemin vazgeçilmez oyunları arasında yerini şimdiden aldı.

Renklendirilerek daha yaratıcı ve özgün bir versiyona getirilebilen U-BOX ahşap bloklar www.ubox.com.tr adresinden satın alınabiliyor.

8’li Ahşap U-BOX: 125 TL
16’lı Ahşap U-BOX: 225 TL

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"