Zamanı durdurmak mümkün değil belki ama zamanın etkilerini yavaşlatmak, dış etkenlere karşı cildinizi koruma altına almak mümkün… Üstelik tüm bunlar Uraw ile sihir değil bilim… Güzellik tutkusunun izini süren ve doğanın en özel armağanlarını geliştirdiği ürünlere taşıyan Uraw Kozmetik; doğal içeriği ve zenginleştirilmiş formülleriyle cilt bakımında yeniliklere öncülük ediyor. Detaylı bir ARGE çalışması sonucunda geliştirdiği, Uraw Pudralı Krem ile cilt üzerinde zamanın, güneşin, çevresel etkenlerin bıraktığı tüm etkileri nötralize ediyor.

Dış etkenlere karşı güçlü bariyer ve ipeksi görünüm
İpek gibi pürüzsüz, lekesiz ve aknesiz bir cilt herkesin hayali ama sanılanın aksine bu hayalinize ulaşmak için her gün saatlerinizi harcamanız gerekmez. Uraw Pudralı Krem, ciltteki fazla yağı emerek daha sağlıklı ve pürüzsüz bir görünüm elde etmenizi sağlıyor. Antiseptik ve onarıcı yapısı cilt lekelerini kapatmakla kalmayıp, tedavi etmenize de yardımcı oluyor. Bu sayede geçici değil kalıcı bir pürüzsüzlük sağlamayı hedefliyor. Uraw Pudralı Krem’in içeriğinde bulunan transparan özellikli mineral pudrası; hafif, ipeksi bir doku oluşturabilmek için üç kez öğütülerek oluşturulmuştur. Fazla yağın emilmesini sağlayarak cildin pürüzsüz görünmesine yardımcı olur. Yüzünüzün belli noktalarına ince bir tabaka halinde sürdükten sonra aşağı yukarı hafif masaj hareketleri ile ürünü uygulayabilirsiniz.

Cildinizi güzelleştirecek iksirler bu kremin içinde
Uraw Pudralı Krem, eşsiz içeriği ile cildinizi hak ettiği pürüzsüzlük ve canlılık ile buluşturuyor…

Buğday unu;
cildinizin ihtiyacı olan besinleri sağlamanın yanı sıra, yağlanmanın azalmasına ve cildin esneklik kazanmasına yardımcı olur,

Roma papatyası;
cildinizin çok ferahladığını ve arındığını hissedeceksiniz. Roma papatyası cildi ferahlatırken, olumsuz dış etmenlere karşı korumanıza da yardım eder,

Misket gül yağı; en iyi bilinen ölü deri temizleme yağlarındandır. Cildinize doğal ve sağlıklı bir parlaklık verir,

Kafur yağı; hassas ve kuru ciltleri nemlendirme etkisi ile cildinizi olabildiğine rahatlatır ve

Moringa yağı; nemlendirici ve detoks etkisi ile dış etkenlerden dolayı oluşan kirlerin uzaklaştırılmasına yardımcı olur.

www.uraw.com.tr

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"