Maksimum hijyenin uzmanı Domestos, yeni ürünü “Domestos Pratik Yüzey Temizleme Mendili” ile evde, ofiste ve dışarıda ihtiyaç duyulan her an sık temas edilen yüzeylerde anında ve zahmetsizce hijyen sağlıyor.

Maksimum hijyen denildiğinde akla gelen ilk marka olan Domestos, tüketicilerin değişen beklentileri doğrultusunda ürün portföyünü genişletmeye ve ihtiyaç duyulan her alanda hijyen sağlamaya devam ediyor. Domestos Pratik Yüzey Temizleme Mendili, çamaşır suyu içermeyen alkol bazlı formülü sayesinde evde, dışarıda sık temas edilen yüzeylerde anında etkili ve güvenli bir hijyen sağlarken kullanım sonrası yüzeylerde iz ve yapışkanlık hissi de bırakmıyor.

Her yerde zahmetsizce hijyen sağlayan Domestos Pratik Yüzey Temizleme Mendili, kapı kolu, ışık düğmesi, masa, sandalye, banyo ve mutfak yüzeyleri, kumanda, kargo paketleri, toplu taşıma, cep telefonu ve alışveriş arabası gibi birçok farklı yüzeyde kullanılabiliyor.

Domestos Pratik Yüzey Temizleme Mendili ulusal market zincirleri ve kişisel bakım marketlerinin yanı sıra e-ticaret kanallarında da satışa sunuluyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"