Evlerde gıda paketlemelerin oldukça arttığı Kurban Bayramı’nın gelmesiyle Ece’nin buzdolabı poşetlerine ve çöp torbalarına ihtiyaçlar arttı. ECE buzdolabı poşetleriyle gıdalar daha uzun süre taze kalıyor. Kokulu ve farklı ebat seçenekleriyle Ece çöp torbaları, çöplerin kolayca ortadan kaldırılmasını mümkün kılıyor.
Sevdiklerimizle paylaştığımız kurban etleri için; Ece Buzdolabı poşetleri kurtarıcımız olacak! Tükettiğimiz besinlerden arta kalanlar ve çöplerimiz ise artık birer dert olmaktan çıkacak. Ece Buzdolabı poşetleri ile besinleri kolaylıkla paketleyerek saklayabileceksiniz.

Çöpler ise Ece Çöp Torbalarına emanet…
Ece Çöp Torbaları; küçük, orta ve mini boy olarak tüketicilere sunuluyor. Ece’nin yeni nesil çöp torbaları; sızdırmaz ve yırtılmaya karşı dayanıklı yapısıyla; hayatınızı kolaylaştırmaya hazır! Büzgülü ağzı sayesinde; mikrop, sinek ve haşarat üremediği gibi, taşıma kolaylığı da sağlıyor. Lila ve sarı renklerdeki eğlenceli çöp torbaları, büzgülü lavanta kokulu ve büzgülü limon kokulu seçenekleri ile çöp kokusu artık tarihe karışıyor!

Farklı boyutlardaki çöp torbaları kullanım kolaylığı sağlamakta
Büyük ölçekli yerler için oldukça uygun olan Jumbo ve battal boy, günlük kullanımlar için ise Büyük boy, orta boy ve mini boy daha çok tercih edilmekte. Extra kalın battal ve jumbo boy çöp torbaları ile çok ağır çöpleri taşımak artık daha kolay. Kurban Bayramı için de en uygun seçeneklerden biri. İster evde olun, ister işyerinizde, ister kamp veya piknikte; size uygun bir Ece Çöp Torbası var!

Ece Buzdolabı Poşetleri, Kurban Bayramı ile artan paylaşma ruhuna destek olacak
Ece Buzdolabı Poşetleri; gıdalarınızı saklamak için en pratik, hijyenik ve kullanışlı yol. Sevdikleriniz ve ihtiyaç sahipleriyle paylaşacağınız etler için; hijyenik ve pratik bir köprü kuracak. Farklı boyutları ile kolayca etlerinizi paketleyebilir ve muhafaza edebilirsiniz.

Hijyenik olarak saklamak istediğiniz birçok şey için de kullanılabilen Ece buzdolabı poşetleri, küçük, orta ve büyük boy olmak üzere üç seçeneği bulunuyor. Tüm gıda çeşitleri için uygun olan buzdolabı poşetleri ile isterseniz leziz gıdalarınızı, isterseniz de eşyalarınızı hijyenik ve konforlu bir şekilde saklayabilirsiniz! Oldukça pratik ve kullanışlı bu saklama yöntemine kimse hayır diyemeyecek.

Ece Buzdolabı Poşetlerini ve Çöp Torbalarını online mağazalarda ve seçkin marketlerde bulabilirsiniz.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"