Homend’in üstün performanslı mutfak robotu Functional 2804H, görenleri kendine hayran bırakıyor. Vereceğiniz her görevi 1000 Watt’lık olağanüstü gücüyle kolaylıkla yerine getiren Homand Mutfak Robotu, 1.5 litrelik kapasiteye sahip haznesiyle işlerinizi ara vermeden yapmanızı sağlayarak size zaman da kazandırıyor.

Ürünlerinin tasarımı ve fonksiyonelliği ile mutfakta hayatı kolaylaştırarak, kullanıcılarının yaşam kalitesini yükselten Homend’in üstün performanslı mutfak robotu Functional 2804H, görenleri kendine hayran bırakıyor. Vereceğiniz her görevi 1000 Watt’lık olağanüstü gücüyle kolaylıkla yerine getiren Homand Mutfak Robotu, 1.5 litrelik kapasiteye sahip haznesiyle işlerinizi ara vermeden yapmanızı sağlayarak size zaman da kazandırıyor.

Güvenlik ön planda
“Mutfakta güvenliğiniz bizim için her şeyden önemli” diyen Homend, bunu yeni mutfak robotuna da tam olarak yansıtmış bulunuyor. Öyle ki mutfak robotunuz, bıçakları ya da haznesi yerine tam oturmadıysa asla çalışmıyor, istenmeyen kazaları baştan önlüyor.

Pratik çözümlerle göz dolduruyor
Blender, çırpma, dilimleme, doğrama ve rendeleme sırasında en büyük yardımcınız olacak Homend Mutfak Robotu, çalıştırırken yerinden kıpırdamamasıyla da kullanımda rahatlık sunuyor. Üstelik robotunuzun özel kapak koruması bıçakla güvenlik kapağının arasına girerek gıdaların, kapağın iç yüzünü kirletmesine de izin vermez, temizlikte de size kolaylık sağlar.

Farklı büyüklüklere göre kullanılabilen besleme ağzı sayesinde sizi büyük parçaları bölme zahmetinden de kurtaran Homend Functional 2804H Mutfak Robotu’nu, www.homend.com.tr adresinin yanı sıra, Karaca Grup satış noktaları, önde gelen online pazaryerleri ve teknoloji mağazalarında bulabilirsiniz.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"