Yılın en keyifli dönemi geldi! Kim demiş yeni yıla girerken sadece kırmızı iç çamaşırı şans getirir diye? Çorap modasına yön veren Six Times Five’ın yeni yıl şansını ve ruhunu ayağınıza getiren yılbaşı koleksiyonu ile umut dolu bir yıla merhaba deyin!

Dünyada olup biten her şeyden ilham alan Six Times Five’ın, yeni yıl coşkusunu yaşatmak, soğuk kış günlerinize renk katmak ve tarzınızı tamamlamak için hazırladığı yılbaşı koleksiyonu ile 2020’nin karamsar havasından hemen sıyrılacaksınız. Yılbaşı koleksiyonunda yer verdiği tüm renklerle içinizi ısıtacak Six Times Five, ‘’Candycane’’, ‘’December’’, ‘’Another Space’’, ‘’January’’ ve ‘’Stripy’’ modelleri ile yılbaşı ruhunu kış aylarının her anına taşıyacak. Six Times Five’ın yeni yıl şansını ve ruhunu ayağınıza getiren yılbaşı koleksiyonu ile umut dolu bir yıla merhaba deyin ve bırakın ayaklarınız etrafınıza neşe saçsın!

Yılbaşında sevdiklerine ne hediye alacağına karar veremeyenlerdenseniz Six Times Five’ın iki adet yılbaşı temalı Six Times Five çorabı, özel tasarımlı kahve fincanı, 100 gr Pieton Coffee kahve, el yapımı doğal soya mumu, kraft kapaklı defter ve yılbaşı temalı not kartı içeren ‘’Yılbaşı Hediye Kutusu’’ kurtarıcınız olabilir.

Six Times Five’ın yılbaşı özel ürünlerine https://bit.ly/SixTimesFiveYilbasiÜrunleri linkinden ulaşabilirsiniz.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"