Tüm ürün ailesini bebeklerin gelişim evrelerine ve farklılaşan ihtiyaçlarına göre yenileyen Uni Baby, çevresini keşfetmeye başlayan bebeklere özel geliştirilmiş Uni Baby İlk Adım Islak Mendil’i ailelerle buluşturdu.

Türkiye’nin lider bebek bakım markası Uni Baby, bebeklerin farklı gelişim evrelerinden, bu evrelerde değişen ihtiyaçlarından ve annelerden aldığı ilhamla tüm ürün ailesini yeniledi. Uni Baby, gelişim evrelerine göre şekillenen ürün ailesi yaklaşımı ile bir ilki gerçekleştirirken keşfetmeye başlayan 12+ aylık bebekler için geliştirdiği Uni Baby İlk Adım Islak Mendil’i de ebeveynlerin kullanımına sundu.

Uni Baby, 12+ aylık dönemde ilk adımlarını atmaya başlayan, her fırsatta özgürce hareket etmek isteyen ve çevresinde gördüğü şeylere dokunmaya başlayan bebeklerin hızlı ve pratik temizlik ihtiyacına çözüm sunarak anne-babaların hayatını kolaylaştırıyor.

Çevresini keşfetmeye başlayan bebeklere özel geliştirilmiş Uni Baby İlk Adım Islak Mendil, yumuşak petek dokusu ile bebeğin cilt temizliğinde tek seferde kolay temizlik sağlıyor. Anne babalara da bebeklerinin keyifli keşif yolculuğuna eşlik etmek kalıyor.

“Bebekler değişir, Uni Baby yetişir” diyen Uni Baby, tüm ürünlerindeki yepyeni yüzü ve içerikleriyle bebek bakımının her evresinde ebeveynlerin en güvenilir yol arkadaşı oluyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"