#istebenimannem yarışmasına katılın annenize Dolce&Gabbana ve Fiasconaro koleksiyonundan özel bir hediye verin. Türkiye ve İsveç merkezli olarak yirmiden fazla Avrupa ülkesinden ithal ettiği yüzlerce farklı gıda ve gıda dışı ürününü portföyünde barındıran IN2Trade’den Anneler Günü’ne özel bir yarışma.

#istebenimannem hashtagi ile IN2Trade instagram sayfasını etiketleyerek anneniz ile en sevdiğiniz fotoğrafınızı paylaşın anneniz için özel kutulu Dolce & Gabbana lezzeti kazanın.

Hem lezzetli hem şık bir hediye…
Sicilya’ya özgü tatların buluşması, maharetli işçilikle İtalyan pastacılık geleneğine gösterilen özenin hepsi Dolce & Gabbana ve Fiasconaro koleksiyonunun yeni fırın lezzetinde buluştu. Doğal mayalama yöntemiyle hazırlanan hamurundan paketlemeye kadar ayrıcalıklı olan ürünün kutusu da Sicilyalı sanatçılar tarafından adanın beyaz ve mavi çinilerinden ilham alınarak tasarlandı. Geleneksel İtalyan lezzetinin bu ilham veren yepyeni koleksiyonu Türkiye’de limitli sayıda bulunuyor.

Sizde in2trade instagram sayfasına girin, takibe alın, #istebenimannem hashtagi ile annenizle en sevdiğiniz fotoğrafınızı paylaşarak yarışmaya katılın ve anneniz için bu özel hediyeyi kazanma fırsatını yakalayın.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"