Kozmetik sektörüne hızlı giriş yapan Kozmider’in incir ekstresi içeren ilk serisi Figamor’un tüm ürünleri kullanıcılar tarafından tam not aldı. Figamor serisi, ülkemizin doğal zenginliklerinden ilham alınarak seçilen incir ekstresi ile formülize edilen 6 üründen oluşuyor. Bunlardan biri de cilt bakım yağı…

Pek çok güzellik sırrının gizli kahramanı olan incir; cilde parlak bir görünüm vermenin yanı sıra, cildi tazelemesi ve nemlendirmesiyle de bilinir. İncirin mucizevi etkilerini Figamor’un cilt bakım yağında da görmek mümkün. Ürünün içeriğindeki incir ekstresi ile cildi nemlendirir, kızarıklıkları önler ve renk düzensizliklerini azaltır. Argan yağı içeriğiyle cildin yaşlanmayla birlikte bozulan yağ dengesini düzenler, cildin nemini korur. İçeriğindeki zeytinyağı cildi yumuşatıp, makyaj kalıntılarını temizlerken nemlendirici etki de gösterir. Ürünün içinde çuha çiçeği yağı ile papaya yağı da yer alıyor. Çuha çiçeği yağı cildi yatıştırır ve yapılandırır. Papaya yağı ise cildi nemlendirir, kırışıklıkların azaltılmasına yardımcı olur.

Figamor’un tüm ürünlerine Trendyol, n11 ve Hepsiburada’dan ulaşabilirsiniz.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"