İşbir Yatak, yatak ve sünger alanındaki üretim tecrübesi ile 8’den 80’e herkesin aklını başından alacak, sağlıklı ve konforlu bir uyku vaat ediyor. İşbir Yatak’ın Ar-Ge ve tasarım ekibi tarafından hazırlanan 2019 koleksiyonunda yer alan yeni Viscostar Comfort Akıllı Yatak, sunduğu kusursuz ergonomiyle uyku kalitenizde harikalar yaratıyor!

Vücudunuza basınç uygulamayan özelliğiyle, havada uyuma hissi yaratarak size gökyüzünde hafif bir uyku vaat ediyor.

Üst düzeyinde bulunan Viskoelastik katmanla basınç indirgeyici özelliğe sahip akıllı yatak Viscostar Comfort, yatağa yattığınızda ısıya ve basınca duyarlı yapısı ile hareketlenerek vücudunuzun şeklini alıyor. Yüzeyini kaplayan pamuklu kumaşı sayesinde, bedeninizi yumuşak dokunuşlarla sarıyor.

Yatağın vücudunuzun şekline bağlı olarak ergonomi kazanmasını destekleyen özel bir teknolojiyle üretilen Viscostar Comfort Akıllı Yatak, Viskoelastik malzemenin açık hücreli yapısı ve destek süngerinde kullanılan özel CNC kesim sayesinde hava dolaşımını hızlandırıyor.

Hem yatağınız hem de bedeniniz nefes alıyor!

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"